Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül van más is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van más is, aki még véletlenül sem szeretne részeg csajokat elcsábítani?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom miért.


Amikor tizenéves voltam, akkor a legtöbb „kaland” többnyire szórakozóhelyeken alakultak ki úgy, hogy a lányok (na meg a fiúk is) igencsak ittas állapotban voltak. Sokan itt tudtak elindulni a csajozás ösvényén. Egy csomószor az első csók vagy szex is az alkohol kisebb vagy nagyobb hatása alatt játszódott le.

Ezeket én mind megtapasztaltam kamaszkoromban (meg azért most is).


De ez szerintem NEM JÓ. Ugyanis én egyáltalán nem iszok alkoholt, egy cseppet sem. Így mondjuk alapból meg van nehezítve a dolgom a szórakozóhelyeken. De annyira nem is érdekel, mert én nem szeretnék részeg csajokkal kikezdeni.

Miért is?

A válasz egyszerű: MERT AZ NEM KIHÍVÁS. AZ ÚGY CSALÁS.

Véleményem szerint úgy összejönni egy nővel, hogy az nincs normál tudatállapotban, szerintem nem más mint csalás.

Ugyanolyan ez mint a sakkban amikor leülsz az ellenfél ellen egy partira. Kivárod, hogy épp nem néz oda és mondjuk leveszed a sarokból a bástyáját (amit modnjuk nem vesz észre) és megy tovább a parti, majd nem sokra rá bemattolsz neki. Megtehetném, hogy örülök, hogy legyőztem az ellenfelet. De én nem tudnék szívből örülni ennek, mert egész életemben ott lenne legbelül, hogy én valójában nem vagyok jobb tőle, csak csaltam.

Pont úgy mint a csajozásban. Örülhetnék, hogyha lerészegedett csajokkal szexelnék vagy fodgosnám őket stb. De én ennek nem tudnék örülni, mert mindig ott maradna bennem, hogy józanul talán rám sem néztek volna és én valójában csak csalással értem el ezt.



2019. ápr. 15. 03:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Gondolom mondanom sem kell, hogy a magyar kultúrában ezen életfilozófiám miatt mekkora hatalmas hátrányok értek/értnek engem. De ettől függetlenül én igenis kiállok az elveim mellett és a fentieket fogom vallani.
2019. ápr. 15. 03:20
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Izé, ha valaki kihasználja, hogy a másik részeg, az szerintem nemi erőszak.
2019. ápr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, és teljesen jogos... ahhoz, hogy részeg csajokkal kezdjek olyan részegre kellett innom magam, hogy nincsen emlékem konkrétan... XD 26 éves fejjel most próbáltam ki először ezt. Aztán csak rohadt kínosan vagyok mert asszem pár szív összetört, emlékem meg nulla... kevesebb pia mellett meg zavarna, hogy a másik részeg. :D
2019. ápr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Azt hittem hogy végre egy normális kérdés. Erre azzal kezded hogy te is ezt csináltad. Ez is csak egy beteg kérdés egy beteg embertől...
2019. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon „fulfangosz”!


Szerintem meg aki bas,zni akar, azt nem fogja zavarni, ha a csaj részeg. Aki meg kapcsolatot, az nem szórakozóhelyen ismerkedik 😃

2019. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegy, hogy mennyire részeg a másik, hogy épp hogy csak spicces, vagy már totál ko, az se mindegy hogy te milyen állapotban vagy, ha az egyik fél józan az már kihasznalas, de nem erőszak, csak ha öntudatan kívül van már, egy kis pia csak a gátlásokat oltja, attól még ugyanaz az ember. Amúgy legyél lazább, egy férfit ilyenek nem izgatnak és nem beszél így.
2019. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4


A kérdésből szerintem kiderül, hogy soha nem csináltam ilyet. És nem is tervezek.

2019. ápr. 15. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy a csajozás nem egy játszma?
2019. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Izé, ha valaki kihasználja, hogy a másik részeg, az szerintem nemi erőszak."

Ha meg be kapja a lány akkor törvényes?!

Hülyeségeket ne írj , mert magadat járatod le!

Felnőtt egészséges ember ha komolyan gondolja valakivel , nyilván nem akarja le itatni a nőt , de ha valaki magától iszik és rád mászik és te elutasítod úgy , hogy persze azért tud magáról és nem a szádba hány , akkor egy barom vagy .

2019. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6


Az is zavar ha spicces, mert akkor sincs teljesen ép tudatállapotban. Én kizárólag úgy szeretnék szexelni nőkkel, hogy teljes mértékben maguknál vannak.


#8


Tévedsz barátom. Az egész világ egy játszma.


#9


Nyilván van különbség hogyha egy nőt ismerek már jól és én józanul is teljesen bejövök neki meg aközött, hogy mondjuk vadidegennel ismerkedek meg frissen és nem tudom, hogy normál állapotában akarna-e egyáltalán tőlem bármit is.

2019. ápr. 16. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!