Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül van más is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van más is, aki még véletlenül sem szeretne részeg csajokat elcsábítani?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom miért.


Amikor tizenéves voltam, akkor a legtöbb „kaland” többnyire szórakozóhelyeken alakultak ki úgy, hogy a lányok (na meg a fiúk is) igencsak ittas állapotban voltak. Sokan itt tudtak elindulni a csajozás ösvényén. Egy csomószor az első csók vagy szex is az alkohol kisebb vagy nagyobb hatása alatt játszódott le.

Ezeket én mind megtapasztaltam kamaszkoromban (meg azért most is).


De ez szerintem NEM JÓ. Ugyanis én egyáltalán nem iszok alkoholt, egy cseppet sem. Így mondjuk alapból meg van nehezítve a dolgom a szórakozóhelyeken. De annyira nem is érdekel, mert én nem szeretnék részeg csajokkal kikezdeni.

Miért is?

A válasz egyszerű: MERT AZ NEM KIHÍVÁS. AZ ÚGY CSALÁS.

Véleményem szerint úgy összejönni egy nővel, hogy az nincs normál tudatállapotban, szerintem nem más mint csalás.

Ugyanolyan ez mint a sakkban amikor leülsz az ellenfél ellen egy partira. Kivárod, hogy épp nem néz oda és mondjuk leveszed a sarokból a bástyáját (amit modnjuk nem vesz észre) és megy tovább a parti, majd nem sokra rá bemattolsz neki. Megtehetném, hogy örülök, hogy legyőztem az ellenfelet. De én nem tudnék szívből örülni ennek, mert egész életemben ott lenne legbelül, hogy én valójában nem vagyok jobb tőle, csak csaltam.

Pont úgy mint a csajozásban. Örülhetnék, hogyha lerészegedett csajokkal szexelnék vagy fodgosnám őket stb. De én ennek nem tudnék örülni, mert mindig ott maradna bennem, hogy józanul talán rám sem néztek volna és én valójában csak csalással értem el ezt.



2019. ápr. 15. 03:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Tekintve, hogy 27 éve absztinens vagyok, meglehetősen rosszul tűröm az ittas emberek társaságát. Azt meg különösen rühellem, amikor egy nő részeg.
2019. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, atomrészeg nő nem kéne sosem.

De ha csak picit be van "csiccsanva" akkor azt teszi meg, amit szeretne, de józanul gátlásai vannak. Tehát vannak az italfogyasztásban fokozatok. Egy kis stresszoldó után pedig nem látok benne semmi kivetni valót.

2019. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát meg ugye egy Don Juant nem lehez összehasonlítani egy Casanovaval
2019. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Aswad, több időt töltesz itt picsogva meg sakk-analógiákat keresve, mint hogy egyáltalán élő nőkre nézz, vagy hallgass a mondandójukra. A csajozásnak nem az a lényege, hogy a nőt "legyőzd". Addig értek egyet, hogy részeg nőt ne vigyél ágyba, de a te indoklásod kb.egy nemi erőszakolóéval ér fel. Lehet fel kéne tárnod magad a nyugati mentalitásnak az elavult nőlenyomó közelkeleti helyett.
2019. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát énnekem nem nagyon lenne gusztusom se részeg pasikhoz, se részeg csajokhoz Egyébként ezek a partiarcok amúgy sem annyira az eseteim:) (nem is nagyon mozgok ilyen körökben, mint bulik, és tehát szóval nekem abszolút nem az én stílusom ezek az emberek, aki lerészegedik egy szórakozóhelyen, vagy bármi nyilvános helyen, az az ember egyszerűen nem nekem való, meg valszeg még tök más az értékrendünk. Szal ennyiből is le lehet szűrni sokmindent, hogy valakinek pl a buli áll az első helyen)
2019. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14


Hallgatok én a mondandójukra. Csak a gond az, hogy az amit mondanak az legtöbbször nem egyezik azzal ahogyan viselkednek. Úgyhogy én már megszoktam nem is csak a nők esetében, hanem minden ember esetében, hogy nem az a lényeg, hogy miket mondanak, hanem az amiket cselekszenek.


Itt nem is igazán az a lényeg, hogy legyőzzük a másikat. Valójában mindvégig önmagunk ellen vívjuk a harcot, saját határainkat kell leküzdenünk. Sokak nem tudnak maguknak barátnőt találni, holott legtöbbször nem külső okokról van szó, nézd csak meg, hogy annak az ausztrál kéz és láb nélküli embernek is van csinos felesége. Tehát lényegében ha az internális világban meg tudjuk nyerni a csatát, akkor már szinte győzelmet is arattunk, mivel az externális világtól nem függ olyan sok. Például az egyik ismerősöm elég gazdag, azonban még huszas évei közepére is szűz, míg más ismerőseim meg csóró parasztok és nem okoz gondot nekik szexelni nőkkel. Ez is bizonyítja, hogy az internális (belső) dolgoktól függ itt minden nem pedig az externálisoktól (külső).

Ezért is tartom értelmetlennek, amikor a sikertelen pasik elkezdik szidni a nőket úgy amblokk. Mert tulajdonképpen önnönmaguk belső kozmoszát kellene rendbetegyék, és akkor már a dolgok megoldódnának. Én sem mocskolódok senki ellen sem, csak mert sikertelen vagyok, hanem plauzabilis hipotézisek után kutatok, hogy miután megértettem a dolgok folyamatát, képes legyek kidolgozni és végrehajtani megfefelő stratégiákat.


Ami meg a nyugati szemléletet illeti köszönöm nem kérek belőle, mert én nem játékszerekként tenkintek a nőkre, amiket miután kiéltem magam rajtuk egyszerűen kidobok. Mert a nyugati mentalitás erről szól, vedd meg ezt vedd meg azt, éld ki a pillanatnyi vágyaidat, majd miután meguntad dobd ki. És ez van a párkapcsolatokban is, dugd meg ameddig jólesik, majd dobd el és keress mást. Köszönöm szépen de ezt nem veszem fel, itt nem tárgyakról van szó, ezek ÉRZŐ EMBEREK. A tinderen is úgy huzgálják egymást az emberek mintha csak valami bolti termékek lennének, komolyan egyetlen fénykép alapján akarnak egyesek érző emberek sorsa fölött ítélkezni? Ez a nagy a nyugati mentalitás?

2019. ápr. 18. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!