Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi ilyenkor a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés

Néhány pasival írogatok, de egyikkel sem a legjobb, de nem is ismerjük egymást annyira hogy jobbá alakuljon. Eltünedeznek, majd felbukkannak. Egyik másikkal ha le van beszélve is egy randi, eszembe jut, hogy hopp a nevét sem tudom, melyik is az?

És persze ők is írogatnak másfelé.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Miért nem állnak le egy nőnél?


2019. ápr. 15. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

"Miért nem állnak le egy nőnél?"

"Néhány pasival írogatok"

Oh, sweet irony.

2019. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
#1 király vagy....😅😅😅😅😎😎😎😎
2019. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés mit keres a felnőtt kérdések közt?
2019. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Bármelyiknél megállnék hogy jobban megismerjem, de nem tudok heteket hónapokat várni, és továbblépek, mire felbukkan, hogy csak rám gondolt és hogy várt hogy jelentkezzek. Ezek után persze újból eltűnik pár nap írogatát, tervezgetés után.

Miért ilyen sok pasi? Ha meg nem akar semmit, vagy bizonytalan, akkor meg miért keres időnként?

2019. ápr. 15. 10:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerinted mit keres a felnőtt kategóriában? Mert 40-es pasikkal küzdök normális nőként, azért!
2019. ápr. 15. 10:56
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Az #1-nél a pont, felesleges tovább ragozni. Te több emberrel írogatsz, ők is.


"Bármelyiknél megállnék hogy jobban megismerjem, de nem tudok heteket hónapokat várni, és továbblépek, mire felbukkan, hogy csak rám gondolt és hogy várt hogy jelentkezzek. Ezek után persze újból eltűnik pár nap írogatát, tervezgetés után."

Oké. És, ha felbukkanna egy ilyen pasi, mit mondanál neki? Hogy bocsi, de te épp több pasival beszélgetsz? Vagy hazudnál? Miből gondolod, hogy az ő fejükben nem ugyanez van?

2019. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyzet sajnos eléggé jellemző mindkét nemre, hogy több személlyel egyidőben randiznak, írogatnak. Az a megoldás hogy a legelső pillanatban mikor elindul a beszélgetés, le kell szögezni hogy innentől mindenki a másikra koncentráljon és ne írjon 20 másiknak is. Ha 2 hétig megy egy beszélgetés onnantól kezdve mehet a randi és ez idő alatt nem szabad másra koncentrálni csak arra az egyre. Ha 3-4 másiknak is írsz, jó hogy fogalmad sincs kivel miről írtál.


A megoldás csak az lenne ha személyesen ismerkedésnél.

2019. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 LazyJones ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy te rájuk írsz, hogy mi van velük? Ha hívnak randira, rájuk érsz? Sok olyannal találkoztam, akinél a párkeresés kimerült annyiban, jogy válaszolt egy mondatnyit, ha ráírtam, ha meg nem, akkor tőle fel is fordulhattam volna.
2019. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen felületesen én szivesen ismerkednék veled.


Az se zavar ha úgy fekszünk le hogy még a nevemet se tudod, és elég ha csak néhánynaponta rád irok...


De most komolyan mesélj már magadról hogy milyen vagy mik az elvárásaid és hogy milyen fickókkal keveredtél össze?

2019. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerinted mit keres a felnőtt kategóriában? Mert 40-es pasikkal küzdök normális nőként, azért!
2019. ápr. 15. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!