Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai fiatal lányok, és hogy találhatnék olyanokat akikre ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Manapság a fiatalabb lányoknál az az a korosztályomban (19 vagyok, a huszadikat taposom) azt tapasztalom hogy egyszerűen rettentően flegmák és idegesítőek a lányok, nem elég hogy egyszerűen tök buták és semmi nem érdekli őket, társalogni nem lehet velük, de még az a kevés is ami kijön a szájukon a telefon nyomkodás mellett egyszerűen undorító, a szókincsük kb annyi hogy "ahha, ja, xd, g3c1, dik...", és egyéb szitokszavak. Félre értés ne essek, nem zavar ha valaki csúnyán beszél, én magam is szoktam, sőt elég sűrűn, de NEM ebből áll ki a szókincsem, és tudok kommunikálni normálisan. De komolyan mondom hogy az ilyen lányoktól én még mást nem láttam, csak ezt az alpári visszataszító viselkedést. Mindezek mellet még ott van hogy mindenkit becsmérelnek, pletykálnak, rosszindulatúak stb...


És kicsit feljebb (húsz évesek és annál pár évvel idősebbek) sem sokkal jobb a helyzet, akikkel próbálkoztam ismerkedni ugyanígy viselkednek, bár persze volt köztük pár aki először normálisnak tűnt, de egyből 180 fokos fordulatot vettek amikor megtudták a koromat, amit nem értek mert nem az volt hogy ő mondjuk 28 én meg 19 hanem most csak mondok egy konkrét példát a lány 21 volt én 19. Szerintem ez nem egy eget rengető különbség, főleg úgy hogy kinézek vagy 25-nek...Na mindegy, persze van akit zavar ha a srác csak 1 évvel is fitalabb nála, de ezt meg lehetne mondani normálisan is...


És ami főleg kiveri a biztosítékot az az hogy én nem azokról a lányokról beszélek akik tipikus "diszkó" meg "pláza" p1cs@k...nem. Én rendesen bárhol vagyok csak ilyenekkel akadok össze. És akkor Pécs egy kultúrváros mi...


Köszi hogy végigolvastad és bocsi az indulatos hangvételért.



2019. ápr. 16. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

A mai társadalom teremtette őket ilyenné.

Ezek a lányok megfelelni akarnak a társadalomnak és közben elveszítik önmagukat , ugyhogy különc lányokat keress , azokra kevésbe jellemző ez a gondolkodás mód és a megfelelési kényszer.

2019. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindjárt megkapod, hogy biztos "olyan" lányokkal ismerkedsz és nem veszed észre azt a több milliárd normális lányt, akik megfelelnének.

A helyzet az, hogy ez a felhozatal. 25 alatt nagyon kevés normális lányt fogsz találni, ezért próbálj minél több lánnyal ismerkedni. Tuti hely nincs, még akkor sem, ha valaki beírja, hogy ismerkedj könyvtárban.

Sok sikert!

2019. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem életkor függő, de igen jellemző a tizen- huszonéves korosztályra.


A média - főleg az internet - által közvetített "értékek"-nek akarnak megfelelni. A valódi értékekről fogalmuk sincs. Ambíció nulla, kb annyi hogy keres egy milliomos pasit aki eltartja. Életcél, hivatás: körmös, pillás, kézápoló.

Van egy nagyon kis réteg akiknek reális életképük van, ezek a jól nevelt értelmiségi vagy vallásos szülők gyerekei.

2019. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem mai dolog. Te nyilván annak érzed.

És messze nem igaz minden fiatal lányra. Ne általánosíts, mert a fiúk sem különbek.


Amúgy csak szimplán nem karnak veled ismerkedni.

2019. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Huszonévesek között is rengeteg igénytelen ember van, de mindig meg lehet találni a vékony réteget bármiben. 20L
2019. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nem életkor függő ezt bele is akartam írni csak a nagy indulatok közepedte kimaradt bocsi, és igen, első, második, harmadik teljesen igazatok van abban hogy mi ennek az oka.


És az is igaz hogy a fiúknál is ugyanez a helyzet, általánosítani sem akartam, vannak kivételek, tisztelet nekik. Csak ez is kimaradt a nagy indulatok közepedte.

Valahogy rettentően irritálnak az ilyenek, és mostanában a szokásosnál is több tapasztalatom volt velük. Szóval bocsi ha valakit sértettem a szöveggel amit írtam, nem személyeskedni akartam.

2019. ápr. 16. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Keress egy vékony klienst. :D
2019. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, a 30-as, 40-es pasik ölnének a 20 éves lányokért, itt is mindig megy a duma, hogy a 18-25 éves nők a legértékesebbek. Tehát akiket te lenézel, a 30-asok értük taposnak.
2019. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem az ilyen kis hülye, neveletlen libákért utolsó, ne félj. :)

Amúgy ez azért van kérdező, mert Baranya megye, hiába Pécs. Persze van aki még normálisnak tűnik, de rövid idő alatt elengedni magát úgy, amilyennek leírtad.

2019. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom hogy ez a megye az ország pöcegödre, legalábbis ebben a tekintetben biztos! :(
2019. ápr. 16. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!