Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék barátnőket?

Hol találhatnék barátnőket?

Figyelt kérdés

Csendes,félénk, vissza fogott vagyok,nincs nagy szám.Nem vagyok büszke.Nem járok bulizni.Nem öltözöm kihívóan,és nem voltam sok pasival. Egyszerűen öltözöm,nem követem a legújabb divatokat. Nem sminkelem magam,csak néha a szemem húzom ki...


Sajnos ahogy elnézem a mai lányok,beképzeltek,bulizósak,rengeteg pasival voltak,20kg smink van rajtuk,kihívóak....A legújabb divatot követik...Én ennek az ellentéte vagyok,nekem ilyen barátnők nem kellenek,hanem akivel ellehet járni sétálni,beszélgetni,filmet nézni stb...


Esti suliba járok ott is csak ilyen csajok vannak,a környéken meg csak gyerekek vannak,nem járok el sehova...Csak könyvtárba,meg a városba sétálgatni...

Sajnos egy barátnőm sincs.Akartam én barátkozni az ilyen bulizós csajokkal is.Nem itélek el senkit, de bármelyik suliba odamentem hozzájuk beszélgetni azt mondták nyomulok,tolakodok...és csak egymással beszélgettek...


19/L



2016. ápr. 21. 17:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Barátom van de kint van Németországban...
2016. ápr. 21. 17:23
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért ha próbáltam barátkozni a suliba és a másik suliban is csak elutasítottak, azt mondták nyomulok,és csak egymással barátkoztak....Pedig nem vagyok büdös,se ragyás, átlagos vagyok. Mindegy már nekem milyen lányok,csak legyenek őszinte barátnőim,mert magányos vagyok.

Amúgy debreceni vagyok.

2016. ápr. 21. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
19
2016. ápr. 21. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Járj el több helyre, járj el olyan helyekre ahova szeretsz elmenni, és kezdj el beszélgetni olyanokkal, akik ugyanott vannak ahol te:)
2016. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem sincsenek barátaim...én a helyedben eljárnék (ha van lehetőség rá) nyelvet taanulni vagy sportolni, ott is lehet találni embereket.

én helyedben (részben...) örülnék hogy visszautasítottak minthogy csak jó pofiznának velem, a hátam mögött meg kibeszélnének. akkor inkább az egyedüllét... én megszoktam.

a régi sulis barátaiddal mi van?

2016. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is magányos vagyok. Sajnos ez van. :/ Bírom, te is kaptál egy abszolút használható tanácsot: járj el valahova. Kösszentyű, köszönöm, GG, jó válasz, bro, mesélj még! Nekem is ezt mondják. Egyedül nem megyek sehova. Oké, el szoktam menni sétálni hétvégente este a játszótérre, ott van egy fa és azon szoktam edzeni az öklöm és alkarom, valamint a tenyerem és kézélem. Tessék, eljárok oda, ahova szeretek járni, azt csinálom, amit szeretek csinálni és mégis egyedül vagyok. Ennyi.


Kérdező, ismerkedj a neten, ha szeretnél barátokat. Mert más ötletem nincs. Sok sikert! :)

2016. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem vannak barátaim de nem sok mert akiket barátaimnak hittem átb*****k... mondjuk án oda megyek mindenkihez beszélgetni. de egyet értek a többiekkel el kell járni. de írhatsz nekem is. L
2016. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok...:/

Te merre laksz?

18L

2016. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 és..


De te más vagy... Mindig arra fogod hogy nekd amúgysem lehet.

Meg mindig csak itt vagy fent akkor nem tudom miért szólod le más tanácsait csak azért mert neked nem megy...

2016. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!