Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két barátnő közül melyiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két barátnő közül melyiknek tetszhetek?

Figyelt kérdés

Ma történt nyilvános helyen. Mentem az autómtól a boltba, ott állt kinnt két nagyon csinos csaj. Már mesziről is néztek, valamit suttogtak egymásnak és nevetgéltek, aztán engem néztek. Ahogy közelebb mentem az mindkettő felvette a szemkontaktust és molyogtak. Én is rájuk. Bennt a boltban is végig engem kerestek a szemükkel, néztek-mosolyogtak, egymást “szivatták” (hallottam hogy egyik mondja hogy le kéne .... engem itt helyben, aztán a másik meg tiltakozott zavarában)

Ilyenkor melyik csajnak tetszhettem? Az egyik nagyon bejött, bár mindkettő nagyon csinos volt. Azért se mentem oda mert nem tudtam melyiknél lenne esélyem kezdeményezni. Elképzelhető hogy mindkettőnek bejöttem és rajtam állt volna a választás? Sokáig párkapcsolatban majd házasságban voltam fiatal korom óta, így nem tudom, hogy megy ez manapság.


2019. ápr. 17. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak a bankártyádról suttogtak.
2019. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Van egó bőven.

2 csitri volt, elmondom.

2019. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

És ez mikor álmodtad, ember?!

Nincs az a nő, aki meglát téged, és az az első gondolata, hogy ott téged helyben le kellene..... még ha maga vagy Brad Pitt, akkor sem.

2019. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak megakartak szívatni. Inkább örülj, hogy nem mentél oda.
2019. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ebből a történetből, már ha egyáltalán igaz, mi hogyan jöjjünk rá melyiknek tetszettél. Ott volt két nő, mindkettő mosolygott meg nézett. Ennyit tudunk.

Te ott voltál, láttad őket, a megnyilvánulásaikat és mégsem tudod. Akkor mi?

De szerintem a jobb oldalinak.

2019. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz de mindegy is. Nem mentem oda, így csak utólag okoskodok.
2019. ápr. 18. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!