Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok melyik a hatékon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok melyik a hatékonyabb? Egyidöben egyetlen növel ismerkedni, vagy egyszerre több vasat tartani a tüzben? 26f

Figyelt kérdés

én ugy gondolom, h érdemesebb egyszerre több növel ismerkedni, mert ha egy nöre koncentrál az ember honapokon át, az még nem jelent garanciát rá, h össze is fog jönni vele a kapcsolat..és ha ezt elájtsza az ember néhány növel, akiknek végül mégse jövünk be, akár több év is elmehet rájuk feleslegesen a nélkül, h kapcsolatot tudtunk volna kialakitani..viszont sokkal hatékonyabbnak tartom azt ha több növel ismerkedünk egyidöben, igy van összehasonlitási alapunk is amelett, h akármelyikkel együtt tölthetünk 1 kis idöt és a nöknek is szembetünöbb meg kelendöbb egy olyan pasi, aki joviszonyt ápol velük


mit gondoltok erröl??


2019. ápr. 17. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Így kénytelen az ember csinálni.

32/f

2019. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

"akár több év is elmehet rájuk feleslegesen"


Több ÉV? Hogyan? Ez szerintem maximum olyanokkal fordulhat elő, akik emberismeretből több területen, és összességében is iszonyatos hiányosságoktól szenvednek (akár tudnak róla, akár nem).

2019. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nőként úgy gondolom, hogyha a velem ismerkedő pasi több másik nővel is ismerkedik és ezt én megtudom (mondjuk az ismerőseim közt többen is látták más nőkkel és ezt elmondják nekem), akkor megszakítom vele az ismerkedést.

Mert ez azt mutatja, hogy nem is érdekeltem azt a pasit és ilyenben megbízni sem lehet.

2019. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

#3. És ha ez csak beszélgetés, nem személyes találkozó vagy randi?

32/f

2019. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

#3 Ehhez hozzáfűzném még, hogy ha elterjed a híred, hogy egyszerre több nőt szédítesz, akkor mondj le nyugodtan a normálisakról.

Azért amit a #3 említett, meg nagyon gáz, hogy nem igazi érdeklődés és szimpátia alapján ismerkedsz, hanem a nagy számok törvénye alapján majd jó lesz az, aki épp bekapta a horgot.

2019. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Én a megfelelővel ismerkedek mindig.

A nagy tanácsom pedig az, hogy bontsd egy kicsit lejebb a gondolatodat. Azon felül, hogy a nagy számok törvénye alapján a több, nagyobb eséllyel kecsegtet van egy másik faktor. Az, ha nem vagy oda igazán egyikért sem, hisz többen vannak... Így nem öli meg a görcs, a meghasonulás, a túlzott energia invesztálás, nem érzi majd magát sem piedesztálra állítva, sem megfojta általa. Rövid nem leszel túl sok neki. Az pedig hogy nem dobsz tőle azonnal egy hátast messze imponáló. Ez messzeföldön ismert kollektív tapasztalat.

Szóval a tanács: Elég eggyel ismerkedni, de a módja(!) legyen olyan, mintha több lenne. Ekkor nem tudod megégetni magad, nem megy rá túl sok idő és vonzóbb is leszel számára. És nem lesznek bennyújtva bizalmatlansági indítványok sem.

2019. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Eggyel egyszerre.


De gyorsan dulore kell jutni vele, mi a stajsz, aztan ha nem, akkor next please....

2019. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

A mai férfiak, bocsánat PASIK(!) túlnyomó része egy nulla. Már annyira kell nekik a nő, hogy mindenféle csodákban, stratégiákban meg technikákban hisznek. Aztán a nő meg arra kellene leginkább, hogy legyen kivel szexelni. Álmodik a nyomor. Mert ha tényleg a szerelem kellene, akkor nem lenne ennyi nyomorult és idióta tanács meg szerencsétlenkedés.


Tudjátok mi a baj veletek? Az hogy üresek vagytok, nincs bennetek élet, kraft, férfierő. Depressziós, vagy divatmajom, vagy lelkisérült, vagy öntelt, vagy ügyetlen blablabla fiúcskák lelki drámáit, vagy túlzott bunkózását lehet látni úton útfélen?


Kell a nő? Akkor hajrá! Érts dolgokhoz, legyél tökös, legyenek elérhető céljaid, tudod olyan legyél, akire ránézve egy nő biztonságban érezheti magát. Nem anyagira gondolok. Meg az sem árt, ha van hobbid, széles látóköröd, hanyagolod a fb-ot, az instát és társait, a való életben élsz. Sorolhatnám még.


Ja igen, és még valami. Ne modell lányokról álmodozzatok, tökéletes testtel, tökéletes szeméyliséggel, aki anyuci helyett anyuci lesz, aki vicces, komoly, szeximádó, süt-főz, öltözködik, sportol... úgy all in.


Hétköznapi emberek a nők is.

2019. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
Sokkal szimpatikusabb a nőknek, ha látják rajtad, hogy népszerű vagy közöttük. Ha az ellentétét állítanám, az igen súlyos paradoxon lenne. És egyébként valóban hatékonyabb, eleve a nagy számok törvénye alapján is, no meg amiatt, hogy nem fojtod meg egyiket sem, ugyanis azt nagyon nem szeretik, ha az ember a figyelmének jelentős részét rájuk fordítja.
2019. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Volt, hogy azért nem vettem komolyan a srácot, és csak haverként tudtam rá gondolni, mert hiába tetszett és éreztem jól magam a társaságában, de ő flörtölt mindenkivel. Nem akartam csak egy potenciális lyuk lenni a sok között. Idő után a haverkodás is kifulladt.
2019. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!