Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy félek az újtól, az idegentől, nincs is kedvem ismerkedni, nem is tudom, hol lehetne, ezért régi randikat, kapcsolatokat igyekeznék feleleveníteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 7 éve randiztam utoljára, azóta volt egy kapcsolata, de vége van. Mindketten szinglik vagyunk, még mindig megvan a száma (ha nem változtatta meg), de szűzen bennem volt a félsz, hogy mi lesz, ezért hagytam. Pedig volt, hogy éjszaka sms-t küldött, én meg csak néztem, hogy még most is rám gondol.

Sok idő eltelt, tényleg nagyon rég volt, de nekem még úgy tűnik, hogy mintha csak 1-2 éve lett volna, annyira előttem van a személyisége, a kisugárzása bennem maradt, hogy felőlem akár lehetne most is megint. De ha felkeresném, mennyire nézne hülyének? Tudom, próba cseresznye, de ti meglepődnétek, ha kapnátok egy ilyen felkérést a régmúltból?


2019. ápr. 13. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha régről felbukkanna valaki.
2019. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg nagyon, ismerek olyan párokat akik 15-20 év kihagyás után házasodtak össze.
2019. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, sok mindenki fél az újtól, az ismeretlentől. Én is ilyen voltam. Aztán el kezdtem fejleszteni magam, szembe néztem a félelmeimmel, belevágtam új dolgokba és leküzdöttem az aggódásomat. Néha azért egy egészséges lámpalázam szokott lenni, de már nem olyan, mint régen.


Ne a régivel foglalkozz, hanem az újjal.

2019. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az idegennel elsősorban az a bajom, hogy rájöttem, nekem nem kell olyan társ, akivel a 0-ról kezdem, nem ismerem, mondhatni semmi közös nincs bennünk. Mert még az is eszembe jutott, sőt, hónapok óta csak ezen gondolkodom, hogy egy általános iskolai volt osztálytársamra is ráírnék, hogy találkozunk-e. Mert nem szeretnék lakóhelyemtől távoli embert, ingázást, szétszakított családot. Hogy legyen valami közös hátterünk, és ne az, hogy egy helyen sportolunk, vagy ugyanolyan filmeket szeretünk. Így kell érteni az ismeretlentől, idegentől való félelmet.
2019. ápr. 13. 21:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Viszont azt se szeretném, hogy az illető azt gondolja, na, mi van, ha nincs ló, jó a szamár is? És ugye a fő kérdés, hogy én nem gondolom-e így...
2019. ápr. 13. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél már könyörgöm ennyire paranoiás. Munkahelyre se fogsz menni, mert ott se mersz majd ismerkedni emberekkel?


Tulajdonképpen az ezer éve látott osztálytársaddal is szinte nulláról kéne mindent kezdeni, mert az ember az évek során változik. Gondolom te se olyan vagy már, mint kb 10 évesen.


Inkább menj el légyszi egy pszichológushoz, mert rettentően nagy problémák vannak a fejedben.


" nem ismerem, mondhatni semmi közös nincs bennünk."

Honnan tudod, hogy semmi közös nincs bennetek? Ha megismered, beszélgettek, akkor kiderül, hogy rengeteg közös van bennetek. De pl. egy full ismeretlennel, ha ismerkedsz, már az is egy közös pont bennetek, hogy mind a ketten kapcsolatot akartok.

2019. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6: érzékeny pontra tapintottál... konkrétan el akarok menni a munkahelyemről, mert jó csajok vannak, de mindegyik foglalt, sőt, egyik házas is, és zavar, hogy nem kaphatom meg őket, meg nem is illenénk össze, meg mit gondolnának a kollégák, meg féltékeny is lennék, szóval tényleg nem lenne jó itt ismerkedni. :D


Pont ezt jelenti a közös, hogy nincsenek a múltból közös ismerőseink, közös emlékeink. Nyilván felépíthető, de évek munkája, és nem biztos, hogy van ennyi időm.

2019. ápr. 13. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem normális. Azok az emberek is kb. idegenek.
2019. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nyilván felépíthető, de évek munkája, és nem biztos, hogy van ennyi időm."


Miért, hány éves vagy? 88? Vagy halálos betegségben szenvedsz? Ha nem, akkor mégis, mire nincs időd?

Mindenkinek arra van ideje, amire szán, amire akar!


Ha neked nincs időd arra, hogy normális kapcsolatot kialakíts, akkor minek pocsékolod egyáltalán még a gondolatára is az idődet?

2019. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Idén leszek 29, és jövőre már házasodnék. Nem szeretném, hogy a gyerekem érettségije idejére 60 éves vén legyek, ezért jobb szeretnék hamarabb belekezdeni.
2019. ápr. 13. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!