Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az hogy mindenkinek megvan a párja?

Figyelt kérdés

Sokan mondják azt hogy mindennek eljön az ideje, mindenkinek meg van a párja, csak az idő kérdése mikor találják meg egymást, stb.

De úgy érzem hogy ez rám nem igaz. Hiába próbálkozom nem jön össze semmi.

Szerintetek tényleg mindenkinek meg van a párja?

Én lassan 25 leszek, de még nem volt párkapcsolatom:(

F


2019. ápr. 17. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak kapcsolataim de katasztrofális volt mindegyik. A férjem amerikai aki egy véletlen miatt utazott Magyarországra: a kollégáját (aki balesetet szenvedett) helyettesíteni egy konferencián. Ott ismerkedtünk meg; az ideálom kívül-belül, a legjóképűbb férfi akit valaha láttam és tökéletesen összeillünk minden szempontból. Amikor őt megismertem azt éreztem az első pillanattól, hogy megtaláltam a párom és ő is ugyanígy érzett. Soha senkivel nem volt meg ennyire az összhang, a kémia, a hullámhossz. A világ két végéből is megtaláltuk egymást. :) Drukkolok neked, valahol rád is vár valaki!
2019. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
59%
Szerintem hatalmas baromság, hogy mindenkinek megvan a párja.
2019. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik válasz alá is írtam ugyanezt: hasonlóak a paramétereink (26 vagyok, teljesen sikertelen, látszólag örökszűz), de a helyzet az, hogy nem látunk a jövőbe. Lehet, hogy lesz párunk. Lehet, hogy holnapután találkozunk vele, lehet, hogy 35 évesen - akkorra már persze hót mindegy lesz, olyan szintű lelki roncsok leszünk, de elméleti, sőt gyakorlati esély is van rá. Viszont az is lehet, hogy soha. Az az egy ellenben sajnos egészen biztosan nem igaz, hogy mindenkihez rendelt párt az élet.
2019. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen. Annyi, hogy régen az embereknek szinte kötelező volt házasodni, így ezzel biztatták őket.


A mai világban meg már alig akarnak, sőt, már a párkapcsolat megléte sincs középpontban. Jelenleg a férfiak paráznak a legjobban, körülöttem úgy 90%-ban ők hajtanának a kapcsolatot. A nők meg köszönik szépen jól elvannak egyedül is, mint egy olyan párkapcsolatban, hogy csak már legyen valakijük.


A pasik már szinte versenynek érzik hogy találjanak végre nőt, annyira megy az aggódás, annyira kényszeres részükről. Én értem hogy biológia meg minden. Szóval nem, nem mindenkinek lesz párja, az meg hogy mindenkinek megvan a párja, bődületes baromság.

2019. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Mármint az egyik KÉRDÉS alá írtam. Ja, az lesz az. Kérdés.
2019. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Figyi tenned is kell erte nem csak várnod! Ez akkor igaz ha teszel is erte képzés magad ápolt igényes pasi leszel javítód a kommunikációs képességedet


És azt fogod észre venni hogy a csajok fognak teged fel szedni! (Jo persze nem ilyen nyíltan!)


De én hiszek ebben vagyis abban ha keményen küzdesz akkor teljesülni fog a vágyad!


Persze ha egy nagyon túlsúlyos ápolatlan munkanélküli vagy ilyen 40000ft/havi kocka srac vagy akkor ne csodálkoz hogy nincs párod


Hiába a férfinak meg kell dolgoznia javítani a külsején belsöjén hogy legyen barátnője sajnos ez van tegyél erte!

2019. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki már megtalálta azok többnyire azt mondják hogy igen, mindenkinek megvan a párja. Aki még nem az fiatalabb korában még jobban, idősebben már kevésbé hisz benne.
2019. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán igaz.


De az is lehet, hogy soha az életbe nem fognak találkozni, az egyik lehet, hogy New York-ban él a másik pedig dél- Afrikában


és kicsi az esély rá, hogy valaha is találkozni fognak...


Csak az emberek szeretik ezt a kört leszűkíteni a saját városára és környezetére, még Magyarországra se szűkítik le...


szóval, igen úgy gondolom van, csak ki tudja hol....

2019. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak mese. Egy párkapcsolat rengeteg energia és erőfeszítés, kompromisszum, hogy működjön.
2019. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen azonban utolso vannak olyan tulajdonságok amivel rendelkeztek és ez nagyon tetszik nektek ezért sokkal kevesebb energiát kell belefektettnetek mint pl egy sima párnak akik szimplán külsőségek és felszin miatt jöttek össze


Kb mint egy nagyon jó barátság abba is kell azert valamennyi energiát tenni de nem annyit mint ha alapból nem jonnetek ki az adott illetővel aki azonos nemű vagy épp a szexualitas miatt nem vonzodtok egymáshoz

2019. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!