Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértetek azzal, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy tizen/huszon évesen nem kell komoly kapcsolat? És élni kell, megtapasztalni sok mindent szexuálisan is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 23:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
+ nemet és kort mindenki!!
2019. jan. 12. 23:21
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Igen

25/F

2019. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Inkább tapasztalok meg sok mindent szerelem terén fiatalon is, hogy aztán idősebb koromra okosabb lehessek. Nekem nem minden a szex körül forog.
2019. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Persze. 26/f 🙂
2019. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem

19/L

2019. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Minden maga dönti el, hogy neki mi a megfelelő. Meglehet tapasztalni sok mindent egy olyan személlyel is aki a párunk és nem kell a dolgok megtapasztalásához lefeküdni sok mindenkivel. Én személy szerint annak a híve vagyok, hogy egy valakivel tapasztaljak meg sok mindent, de igazából kinek mi. Én azzal is egyetértek, ha valaki minden héten mással van, ha neki az a jó/megfelelő.
2019. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

nem


komoly kapcsolatban is nagyon sokat megtapasztalsz

ha csak random dugsz, akkor rengeteg dologból kimaradsz amit amúgy komolyban megtapasztaltál volna


mindenki éljen úgy ahogy


én komoly kapcsolatban voltam főleg, de elég sok perverz dolgot műveltem


25F

2019. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Minek? Annyira boldog leszel tőle? Nem ettől függ a boldogság.

Aki húsz évesen elvesz egy lányt és vele éli le az életét, az sem marad ki semmiből.

Tizenévesen semmi nem kell, kaland se kéne. Csak mert tombolnak a hormonok, nem azt jelenti, hogy dugni kell, akivel csak lehet, a kis tini nem is érett még rá lelkileg. Csak a mai világban találták ki, hogy ki kell élni a vágyakat minél előbb. Ezzel sok probléma van: sok lány és fiú, akiknek ez nem jön össze, kisebbségi komplexusosak lesznek. Szóval a helyedben nem írogatnám ilyen lelkesen ezeket a kérdéseket az oldalra, mert mi van, ha erre jár egy 20 éves fiú/lány, akinek eddig még nem jött össze semmi, akkor ő dögöljön meg? Őrá is kéne talán esetleg gondolni, nem gondolod, kérdező?


A tizenévesek egyébként is toppon vannak fogamzásgátlás témában, nekik pláne nem kéne szexuális életet élni. Nem csak dugni kéne, hanem a felelősségérzetet is nem ártana kialakítani, de gondolom kényelmesebb az abortusz. Nincs 100%-os fogamzásgátló módszer, tehát aki nem akar gyereket, ne szexeljen, vagy előre készítsen tervet, mi lesz, ha becsúszik. Ez a tervkészítés, előre gondolkodás el szokott maradni, csak az ösztönlények szintjére sikerül lesüllyedni mindig.


Esküszöm, senki nem halt bele, ha nem élt szexuális életet 20-25 éves koráig, utána pedig végig azzal az emberrel maradt, akivel akkor összejött. Tudom, a felelősségvállalás nem divat, megszokod majd akkora is, amikor családod lesz, hogy a család nem is olyan fontos (pedig fontos!), inkább csak megtapasztalni kell.

2019. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Ez teljesen így van, de legalábbis így kéne működnie.Most menj és magyarázd el annak a rengeteg tini lánynak aki a meséken majd a reménytelenül felszínes és romantikusnak nevezett vígjátékokon felnőve már 18 évesen arra várnak hogy eljegyezd őket de ha mégsem akkor is minimum egy életre szóló társat keresnek.

Ne értsetek félre, a nők érzelmesebbek ez tény de az érzelmek nem minden esetben terelgetnek téged a "jó úton".Persze rá lehetne fogni erre is hogy "aha, ezt csak azért mondod hogy több nőt megdughass mi?" Ez is egy fajta megközelítés és van igazság alapja de komolyan átgondolva ha úgyis átfogsz esni vagy 5-10 ""párkapcsolaton mire megtalálod azt akire vágysz már ha nem ragadsz le egyben és hagyod ott önmagad felfedezését persze...akkor miért ne kezelhetnék ezeket lazábban hogy később ne bánjunk annyi felesleges dolgot?Vagy épp hogy elcsesztük az életünket valaki mellett...(épp azt csinálom de gondoltam feljövök erre az anonim oldalra és jól megmondom a tutit). :D

23f

2019. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha megvan a megfelelő párod szexuálisan is megtapasztalhatsz vele sok mindent.


Sosem értettem miért kéne több partnerrel megtapasztalni a dolgokat. F

2019. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!