Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ma már feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ma már feminizmus van?

Figyelt kérdés
Én csak eddig feminista nőkkel találkoztam. Titeket ez nem zavar,hogy ez ilyen gyorsan elterjedt?
2019. ápr. 20. 07:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent, ha egy nő feminista?
2019. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt,hogy több joga van,mint egy férfinak.
2019. ápr. 20. 07:28
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Nemtom, én a valódi feminizmussal értek egyet, nem azzal a szélsőbalos erőszakterrorral, amit napjaink 'feministái' próbálnak ráerőszakolni a világra.


Tehát pl. a valódi feminizmus,amivel én is azonosulni tudok az azt jelenti, hogy van mondjuk valami elit munkahely, és oda mondjuk jelentkezik 10nő 10 férfi és van 10 kiadó hely, akkor nem nemük alapján döntöm el, h kit veszek fel, hanem a képességeik szerint.


Az erőszakos,szélsőbalos feministák azok pedig alanyi jogon követelik, hogyha egy munkahelyre mondjuk 10nő,10férfi jelentkezik, akkor legalább 5nő 5férfi leosztásban KELL felvenni őket, teljesen mindegy, kinek milyen adottságai vannak, a lényeg, h a nők ne legyenek 'elnyomva'.

2019. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
3: ezzel egyetértek. Viszont itt már olyat is olvastam, akik megszüntetnék a prostitúciót, sőt még a szexvideókat is! Az ilyenekre vajon mit lehet mondani? Az ilyenek ugyanannyira károsak, mint a másik véglet, a muszlim társadalmak hozzáállása a nőkhöz.
2019. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen általam említetteket szerintem egy külön bolygóra kéne vinni, úgy mint a szélsőséges muszlimokat!
2019. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem létezik olyan, hogy feminizmus van


Vannak feministák. Ennyi. Darwinizmus sincs, meg empirizmus sincs, attól, hogy vannak Darwin követői, meg empiristák.

2019. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Magára a kérdésre térve, szerintem itt az országban az van olyan szempontból, hogy nekik sokkal könnyebb párt találni, elnyomva meg abszolút nincsenek.
2019. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azt,hogy több joga van,mint egy férfinak."


Nem talált.

2019. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ebben az értelemben egyértelműen feminizmus van. A férfiakat diszkriminálják számos területen.
2019. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

"Magára a kérdésre térve, szerintem itt az országban az van olyan szempontból, hogy nekik sokkal könnyebb párt találni, elnyomva meg abszolút nincsenek."


Aha. Majd nézd meg a statisztikákat a bérezésről és az otthon végzett házimunkáról, gyermek-és idősgondozásról.


[link]

2019. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!