Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dq kérdése:

Lányok, nők, mit gondoltok arról, ha valaki megszólít az utcán?

Figyelt kérdés

A kérdés apropóját ez a cikk [link] az utcai zaklatásról, hogy "idegen férfiak az akaratom ellenére lépnek velem valamilyen interakcióba"

és a "hol és hogyan ismerkedjek" kérdésekre adott válaszok (szórakozóhely, könyvtár, facebook stb) közötti ellentmondás adja.



2019. márc. 15. 15:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

A nők többsége részéről az egész egy ellentmondás, mert próbálják magukat jobb fényben feltüntetni és nem a kérdésre válaszolni.

A sztori tök egyszerű: Ha a megfelelően kinéző ember, a megfelelő szöveggel jön, akkor bárhol nyerő az ismerkedése. Ha nem, akkor nem.

2019. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%

Vannak kutyak, akik nagyon hangosak es vannak akik csak ritkan ugatnak. Altalaban veve lehet mondani, hogy a hazorzesre kitallt kutyak es a juhasz/pasztor kutyak akik arra vannak tenyesztve, hogy jelezzenek ha jon valaki/valami hangosak lesznek. Egy vadaszkutyanak pedig akinek pl az a dolga hogy csendben felverje a vadat nem fog ugatni. Viszont egyertelmuen neveles kerdese, mert egy kutya nem csak az ugatasaval lehet hangos. Tudnak nyusziteni, vonyitani is.


En peldaul eltem egyutt a spanielemmel lakasban, volt olyan szomszedom, akinek fel ev utan esett le, hogy van egy kutyam is, olyan csendben volt. Viszont a mudi keverekemmel mar ez mashogyan lett volna, aki ezerrel orzi a lakast. Igaz, hogy nem ugat sokat, arrol sikerult mar leszoktatnom, hogy minden neszre ugasson mint egy orult, de morog, eber es figyel ha jon valaki a folyoson es ha csengetnek vagy nyitjuk az ajtot ugat parat aztan csendben van. Szooooval ja, ha most valasztasz kutyat ezt is vedd figyelembe.

2019. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
#2. Teljesen egyetértek. :) Sztem nem ide szántad... vagy nem tom, de igen, szocializáció kérdése ez férfinél is. :))
2019. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a megfelelően kinéző ember, a megfelelő szöveggel jön, akkor bárhol nyerő az ismerkedése. Ha nem, akkor nem."


És mi ezzel a gond? Nem értem. Az illető sem olyanhoz megy oda, aki nem tetszik neki.

2019. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elsősorban lányok és nők véleményét várnám, illetve nem szeretném ha elmenne beszélgetésbe!


És nem szeretnék a kérdés alatt bárkit 100% alatt látni, ha lehet ne pontozzátok le őket.


Köszi!

2019. márc. 15. 16:04
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

#4: Sehol sem írtam, hogy ezzel bármi gond lenne. Ez így tiszta. A válaszok ilyen kérdéseknél általában mégsem erről szólnak, hanem mellébeszélésről, hogy ha épp ezt vagy azt csinálják, akkor ne menjenek oda hozzájuk. Eleve itt alig akarják leírni nők azt, hogy a külső erősen számít a társkeresésben, hanem mellébeszélve folyamatosan próbálnak szépíteni.

Szerintem az egyenesség király, de ez az oldal sosem arról szólt.

2019. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

"hanem mellébeszélésről, hogy ha épp ezt vagy azt csinálják, akkor ne menjenek oda hozzájuk."


Igen, így van. Nem ismerkedni megyünk ki az utcára, nem várjuk, hogy hozzánk szóljanak idegenek, de ha mégis megtörténik és valóban szimpatikus az illető, akkor bármi kialakulhat. Csak sajnos ez nagyon nagyon ritka. Kb. mint a fehér holló.

2019. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Ebben az a vicces, hogy itt is rendszeresen arra panaszkodnak a nők, hogy őket miért nem szólítja le egy férfi sem az utcán.


De #4 rátapintott a lényegre: a nők kizárólag azt akarják, hogy a jól kinéző férfiak figyeljenek fel rájuk és kezdeményezzenek, a többit férfit látni sem akarják.

2019. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Így van, én például igyekszem itt egyenesen fogalmazni, meg is szoktam érte kapni a "jutalmamat" lepontozások formájában.
2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
#7: Pont erről beszéltem. Leírtad, hogy ne menjenek oda ilyen vagy olyan helyzetben. Aztán most a hozzászólásom miatt hozzátetted, hogyha mégis megnyerő, akkor nyitott vagy az ismerkedésre. Ezt a végét szokták lehagyni általában a válaszoknál.
2019. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!