Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányai és előnyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai és előnyei vannak ha egy férfiban abszolút nincs benne ösztönösség tehát egyáltalán nem ösztönlény?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nehezen fog partnert találni.

Érdekes hobbikban jó eredményeket tud elérni, mivel rengeteg szabadideje lesz :)

Marad egy csomó pénze magára XD

2019. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki bővebben, kérdező, hogy ez pontosan mit jelent, mert addig nem lehet rá érdemi választ sem adni.
2019. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nincs ösztön benne hogy nővel legyen, egy nő legyen mellette, illetve szexre sincs igénye
2019. ápr. 20. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem kur.va jó lehet, belegondolva én pl. szívesen lennék aszexuális, de sajnos nem vagyok az, úgyhogy olyankor is a szexen jár az eszem, amikor nem kéne.
2019. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem, kérdező. Én ezt egy hatalmas előnyként fognám fel az illető helyében. Kialakíthat egy teljesen újfajta világnézetet és hozzáállást, amely mentes egy olyan korláttól, amely az emberek többségében megvan. Így lényegében szabadabban gondolkodhat és élhet, mint a legtöbb ember.
2019. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék aszexuális, mert már ki nem állhatom, hogy majdnem egész nap a szexen pörög az agyam. 35/n
2019. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"mert már ki nem állhatom, hogy majdnem egész nap a szexen pörög az agyam"


Ez előember-szint, már ne is haragudj. Értelmes, önmagát homo sapiensnek tartó emberi lény akaratlagosan képes ezen változtatni. A gondolataid irányának a szándékos meghatározása egyébként is TANULHATÓ. Aki nem üti meg ezt a szintet, az vajon mit csinált az iskolában? Összevissza csapongott, egy kvázi tőle függetlenül működő, önjáró elmével?

2019. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Suliban elég jó tanuló voltam. Akkor is gondoltam a szexre. Közben másra is tudok ám figyelni. :-)
2019. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak továbbra is edd meg, amit főztél.
2019. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy jó pasi gondolom az a tipikus ideál , és nagy valószínűséggel meleg.
2019. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!