Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ösztönlény minden pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ösztönlény minden pasi? Miért nincsenek igazi férfiak manapság?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a legtöbb pasi az egy szimpla ösztönlény. Ha meglátnak egy jó csajt, tök mindegy hogy esetleg buta az a lány (persze vannak kivételek is, még mielőtt a gyakoris bombanők oltogatnának, hogy ők 10/15-ös csajok, phd-val) egyből kedvesek lesznek, bármit megtesznek a csajnak, és alig tudnak gondolkodni. Mivel, hát, nyilván az ösztönök ilyenkor átveszik az uralmat az ész felett.


Szerintem egy igazi férfi nem csak a külsőt nézi. Sőt, az addig a szintig fontos hogy meglegyen a fizikai vonzalom, és tetszen neki. De aztán a belsőre sokkal nagyobb hangsúly fektet. Na ilyennel még nem találkoztam.


Én jó magam is próbálok minél csinosabban öltözködni, és nekem abszolút az a filozófiám, hogy a külső addig fontos hogy az érdeklődés, a vonzalom meglegyen. Az hogy másnak az én kiszemeltem meg mennyire tetszik nem tetszik hidegen hagy. Nekem a belső az ami ezerszer fontosabb, mint hogy piperkőc magamutogató feminin pasim legyen. Ha egy pasi helyes, attól még lehet buta mind a föld. De ez a pasiknál, ha a csaj egy bomba nagy mellekkel, formás fenékkel, nem számít ha nem tud megszólalni, a lényeg hogy szex pozitív a csaj. És farok feláll, ész megáll. És ezek a pasik nevezik magukat férfinak, amikor szimplán csak ösztönlények, állati szinten állnak, mivel nem az eszük, hanem az ösztöneik vezérlik.



2017. júl. 9. 10:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
47%
Ki bántott, kislány? :(
2017. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a pasik nem tartós kapcsolatra vágynak, csak szexre, könnyen kapható szexre. Minél butább a csaj, annál könnyebb megfektetni.

Egy percig se bánd, hogy nem téged akarnak megdugni. ;)

2017. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem megdugnák, csak többet nem akarnak.
2017. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%

Fordítva pontosan ugyanez megy,nők is csak a jóképűekkel állnak szóba,akik izmosak, majd kérdezgetik hogy hol vannak azok a férfiak,akik megbecsülnék őket... :)


Nos érzem,hogy nálad is ez a helyzet. Te sem veszed észre igazából,akik megbecsülnének. Mert ők nem jóképűek,nem tűnnek ki, és onnantól nem is érdekelnek téged.

Pedig ha megismernéd őket,lehet a belső miatt jobban szeretnéd őket,mint ezeket a jóképű gyerekeket,akikben semmi más nincsen.

2017. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Lazy Lover ***** válasza:
55%
Kislány nem a menő csávókkal kell ismerkedni
2017. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%
Mert mivel te ösztönlény vagy ("alfahím" jó csak neked), ezért a racionálisan kívánt férfiakon átnézel, mert "cuki, kedves, de nincs meg a kémia", és a barát zónába teszed.
2017. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, én voltam már egyszer olyan halálosan szerelmes egy szinte mindig lengén, cicababásan öltözködő, Barbie-külsejű szőke lányba, hogy a mai napig egy kicsit lelki beteg vagyok amiatt, hogy kapcsolat végül nem lett belőle. Egyszerűen nagyon sok ponton megláttam magamat abban a lányban, annyira egyszerre tudtunk rezegni, hogy hihetetlen, és ez - bármilyen furcsa is -, de elhomályosította a nagyon is figyelemre méltő külső adottságait. Azért voltam kedves vele, mert TÉNYLEG tetszett, de sajnos én neki nem, gyakorlatilag "barátzónázott". Pedig ő is észrevette a rengeteg rokon vonást, de ez sajna nem kavarta őt fel eléggé, velem ellentétben:(


Soha sem csak a külsőt néztem, mindig igyekeztem a belső tartalomra is fényt deríteni, nem érdekel, hogy egy nőnek mekkora a melle és milyen a feneke. De azt veszem észre, hogy ha nagyon a belsőre megy valaki, a nőknek az is baj. "Akkor most külsőre nem is tetszem neki?" - ezt gondolják. Nehéz megtalálni azt a mezsgyét, amin haladva egy nőben vonzódást lehet ébreszteni.

2017. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én is így gondolom Nőként,hogy a férfiak ösztönlények!

Sajnálatos módon,nem menő,helyes férfiakra gondolok

Nekem sose jöttek be a menő és azt hiszik menő férfiak!


Egytől egyig ösztönlények a férfiak

a csúnyábbtól a legszebbig,leghelyesebbik!


Nincsenek igazi férfiak,sajnálom :(

2017. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Kukkuríkúúú. 🐓
2017. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam hogy nekem a leghelyesebb, legmacsóbb pasik szoktak bejönni. Őket pont hogy kerülöm, mert ők pontosan az a kategória, ahol tökmindegy milyen a személyiséged, ha nem vagy tip top csaj, hosszú dús műhajjal, 6D-s műszempillával, kifehérített fogakkal, gyümölcs illatú lehelettel, pisze orral, D-s kosaras mellel, 60 cm-es derékkal, nagyon formás popsival, nagyon vékony és izmos formás testtel, valamint egy rakás sminkkel, és szoli barnasággal, na meg márkás cuccokkal, akkor úgy kezelnek ezek a pasik mintha egy selejtes hulladék lennél..........


Úgyhogy őket kerülöm mint a pestist..... én általánosságban beszéltem a pasikról. Férfit sajnos csak 1x láttam, na ő ízig vérig nagybetűs férfi.

2017. júl. 9. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!