Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha nem kell magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha nem kell magatokat folyton moderálni egy nő előtt, és feszültebb helyzetben nyugodtan káromkodhattok, nem fog megszólni érte, az pozitív a szemetekben?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon ügyel a választékos beszédre, a kapcsolatunk elején mindig elnézést kért ha csúnyán beszélt. Ilyenkor mondom neki, hogy nyugodtan adja ki magából, ne kérjen elnézést.

Azóta őszintébben ki meri adni az ilyen indulatait.



2019. jan. 22. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem zavar, bár én 5 évente, ha egy kis káromkodást elengedek. Vagy is, nincs szükségem arra, hogy vissza fogjam magam.
2019. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég alpári dolog, ha valaki sokat káromkodik, legyen az férfi vagy nő. Nem hiszem, hogy ettől lennél jobb fej a szemében, sőt szerintem többre tartana, ha nem engednéd a jelenlétedben.
2019. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem káromkodok.
2019. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerinted 10 év együttlét után visszafogom magam?
2019. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha az a nő az anyám :D
2019. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval sosem vagytok nagyon frusztráltak, hulla fáradtak, és sosem jöttök ki úgy a sodrotokból, hogy elhagyja a szátokat egy-két csúnyább kifejezés. Okéé :D

Nem arról van szó, hogy a párom sokat káromkodik. Épp ellenkezőleg.

2019. jan. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!