Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Örök" szingli férfiak. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örök" szingli férfiak. Ti mit kezdenétek az életetekkel ha ne adja a jóisten elvesztenétek a szeretteiteket (szülők, barátok. )?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok örök szingli, de elvesztettem a családom és a barátaimmal is gyakran elkerüljük egymást az eltérő beosztás vagy távolság miatt.

Azt kezdeném, hogy próbálok családot alapítani. Egyrészt mert szerettem, másrészt mert úgy gondolom, hogy ez az alap háttér, ahonnan bármi kapcsán ki lehet indulni. Enélkül nekem tök mindegy, hogy mit csinálok, csak mezei időtöltés. Hangsúlyozom, az én szememben.

32/f

2019. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni. Egyedül érezném magam a világban és akkor már tényleg nem volna senki akiért éljek csak magamért. Most, fiatalabb koromban még el is menne talán. A gond csak majd idősebb koromban lenne.

Persze az sem biztos, hogy örökre szingli leszek, de nem kizárt.

21/F

2019. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Amit most utazgatnék
2019. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált szuperérzékeny vagyok, tehát tökéletesen jól érzem magam egyedül. Persze szeretem a családomat, viszont legtöbbször sok nekem az a hangzavar, ha összeülünk pl. mint ma, Húsvétkor is. Ilyenkor hamar lelépek, mert túlingerlődök az által, hogy mindenki keresztbe nyomja a mondókáját. Amúgy hetente 1x minimum beugrok ősökhöz, 1 km-re sincs a házunk a lakástól, amiben élek. Igen, egyedül. 🙂 Mert nekem jó így. Ahogy körülnézek, a legtöbb kapcsolat szar, érzelmi, fizikai vagy anyagi függés áll fent a felek között. Hát kellene nekem egy ilyen fos? Írom ezt úgy, hogy már volt néhány barátnőm. Barátom nincs sok, de ez szándékos. Számomra életidegen, ha egy ember azt mondja, rengeteg barátja van. Egy szart, azok az emberek sehol sem lesznek, ha lefelé ágazik majd az utad. Szóval kevés, de mély barátságok rulez!
2019. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

te kevered a szezont a fazonnal


A szingli teljesen más.


Itt azokról van szó akiknek nem is jön össze semmi, még ha akarják is akkor sem. Itt most a magányos emberekről van szó.

2019. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem úgy a mondatot hogy "örök".
2019. ápr. 20. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Én csak azért vagyok "örök" szingli, mert nagyon nehezen megy a csajozás. Össz vissz 1 komoly kapcsolatom volt meg 2 csaj akivel lefeküdtem. Mindez 30 évesen.1-2 haverom van sajnos csak. Ha nem lenne anyum meg nővérem tuti nem bírnám ezt.
2019. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem az apám pl 8 éve meghalt, de nem értem hogy mi köze ennek a párkapcsolat témaköréhez ?

Egyébként meg épp munka mellet csinálom a 2.diplomám.

2019. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit most: várnám a halált.
2019. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Folytatnám tovább az életemet. Dolgoznék, hobbiznék tovább. Senki nincs, aki befolyásolni tudná az életemet.
2019. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!