Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre mennyire jellemző az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre mennyire jellemző az, hogy megkívánnak valakit első ránézésre?

Figyelt kérdés
Teszem azt, meglátnak valahol egy férfit, és majd kiesik a szemük, mint ahogyan nekünk szokott.
2019. ápr. 21. 07:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
Persze volt olyan akire azt mondtam azt a mindenit de nálam mindigis a beszélgetés volt a döntő, a kommunikàció nem a küldő.
2019. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként is azt mondom hogy nem minden a kinézet. Én már fenntartásokkal kezelek mindenkit. Rengetegszer előfordult hogy azt mondtam huh de jól néz ki az adott nő. Aztán megszólalt...nem feltétlenül hozzám beszélt, de amit hallottam utána azt mondtam bottal se piszkálnám. Egyeseknek undorító viselkedésük van...ahogy beszélnek másokkal, ahogy gondolkoznak... Stb.

Ugyhogy ezekután megértem a nőket!

2019. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem megkívánok valakit hanem megtetszik. De én általában a szép embereket megnézem az utcán. A sármos, öltönyös fickót, a szőke babaarcú nőt a kisgyerekkel, a fiatal iskoláslányt akinek egzotikus szeme és szép lábai vannak, az angyalhajú 3 éves kisgyereket, a hipster szakállú rendezett idős férfit.

De nyálam nem szoktam csorgatni...

2019. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor én kivétel vagyok, tömegközlekedésen gyakran látok olyan férfiakat, akik nagyon az én zsánereim, elfantáziálgatok miközben ők nem is tudnak rólam. :/
2019. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán jellemző. Elsősorban nem a jó pasikról szoktam fantáziálni, hanem azokról, akikkel beszélgettem már legalább egy kicsit, és szimpatikusak voltak.
2019. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A tiniszobák poszteráradata vagy a szép férfiak filmen, képeken való nézegetése pontosan erről árulkodik. Rajongásról, ábrándozásról, vágyakról.

Nem véletlenül örökítették meg (rajz, festmény, szobor, fotó)szinte minden civilizációban a szép női és férfi testeket egyaránt.

2019. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

"Ha valakivel beszélget az ember, akkor közben mi változik meg? A nőket ennyire csak a belső tulajdonságok érdekelnék?"


Nyilván benne van, hogy külsőre is felkelti valaki az érdeklődést. De, ha megszólal, megnyilvánul, az a döntő. A nők többsége nem arra gondol egy férfi látványától, hogy "hú de megdugnám". Elkezdesz beszélgetni vele és kiderül, hogy egy bunkó paraszt, akkor bármennyire is jól néz ki, visszataszító.

2019. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Van, hogy valakit meglátok, aki pont 10/10 a zsánerem, de nem szoktam nagyon megbámulni és nem szoktam vele fantáziálni, csak esetleg egy busz/metróút erejéig rá-rápillantok, mert olyan szép. De ahogy más is mondta, van ugyanilyen akkor is, ha nagyon gyönyörű nőt látok. De olyanra nem gondolok, hogy nekem mindenképp meg kell szólítanom, és ágyba csábítanom a személyt, inkább csak az élet apróbb örömei közé tartozik nagyon vonzó embert látni számomra.
2019. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nyilván nem arra gondolok, hogy a kinézet minden. Tudom, mennyit ronthat rajta a nem szimpatikus viselkedés.


14-es, úgy tűnik, hogy te egy nagyon ritka kivétel vagy.


9-es, miért "égő" ez? És hogyan tudtál egy ilyen ösztönös dologról leszokni?

2019. ápr. 21. 11:34
 20/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nagyon másképpen működik a két nem ezek szerint. Például az megvan, hogy teszem azt, nyári ruhában megláttok egy tetőtől talpig bombajó kinézetű férfit, és onnantól kezdve leáll az agyműködésetek, némi túlzással fogalmazva? Nincs meg nektek ez az ösztönös folyamat? Most nyilván nem a kivételt képező 14-es hozzászólóra gondoltam.
2019. ápr. 21. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!