Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon azért néznek rám a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért néznek rám a nők az utcán, mert nem vagyok olyan rossz pasi, vagy éppen mert életükben nem láttak még ilyen csúnya férfit?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok. Amikor sétálok az utcán, sokszor a nők a szemembe néznek kb. 1-2 másodperc erejéig, de amikor ezt a dolgot továbbvinném, már nem tér vissza a tekintetük.


Ebből azt gondolom, hogy szerintem nem vagyok egy roppant szép ember. Ennek oka is van, rengeteget fogytam, emiatt olyan ráncok ültek ki a pufókból vékonyabbá lett arcomra, ami az én koromban még gyerekcipőben kellene, hogy járjon.


Éppen csak annyira izgat a dolog, hogy kiírjak gyakorin egy kérdést, de amúgy nem keresek vészesen csajt.

Egyébként mindig nagyon szép barátnőim voltak.


Kérdeztem a barátaimat, ők mind azt mondják, hogy nincs vészes fejem, dehát a barátok baromira nem akarnak ezzel a lelkembe gázolni. :)


Ha valaki kíváncsi és segítene, szívesen küldök képet, jöhet őszinte vélemény. ;)


2019. ápr. 21. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1-2 mp szemkontaktus semmit nem jelent, csak hogy van szeme a nonek es hasznalja az utcan, ranez a szembejovo emberekre, dolgokra, nem akar nekimenni semminek:D kicsot tulgondolod sztem...


Foleg ha jo noid voltak nem lehetsz annyira ronda. De kuldj kepet privatnan ha szeretnel.

2019. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem adnék sokat arra, hogy az utcán néznek az emberek. Lehet csak azért néznek, mert te intenzíven nézel rájuk, vagy valami. Képet küldhetsz.
2019. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár másodperces szemkontakt nem jelent semmit, 50-50 hogy mit gondolhatnak rólad.


Szerintem aggodalomra semmi okod. :)

2019. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nagyon csúnya embereket mindig jobban megbámulják, be vallom én is. Múltkor láttam a fogászaton egy furcsa,homorú fejű fiút, a 2 órás várakozási idő alatt őt bámultam olyan szokatlanul bizarr látványt nyújtott.
2019. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
1-2 másodperc semmi, szerintem egyáltalán nem gondolnak rólad semmit sem. Csak saját magadnak nem felelsz meg.
2019. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Dagadt ferfikent voltak szep baratnoid?


Tanits, Mester!

2019. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, kíváncsivá tettél!
2019. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Küldtem képet, annak, aki kért. :)


#7: Nagyon durván, székről lefolyós kövérként nem volt szép barátnőm, de túlsúlyos 95 kilósként igen.

Ehhez hozzátartozik, hogy azért lelkileg eléggé rendben vagyok.

2019. ápr. 21. 19:33
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
A nők megfigyelő típusok és kíváncsiak , szerintem mindenkire egyszer rá pillantanak felmérés képpen .
2019. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jöhet egy kép, kíváncsi lettem.
2019. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!