Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felétek is rengeteg az igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek is rengeteg az igénytelen ember? 24/F

Figyelt kérdés
Nem csak külsőre, belsőre is. Én sosem szemetelek például maximum a rágómat köpöm ki de azt is csak akkor ha szétmállott a számban.

2019. ápr. 21. 15:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt látom hogy sokszor kapcsolatok terén is igénytelenek, beérik sokan már olyannal akiben van némi belső érték.
2019. ápr. 21. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok :(
2019. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Én például a rágót se köpöm ki ballisztikus ívben feltűnően. Valóban ijesztő az az igénytelenség, amit az emberek többsége mutat. A kutyapiszkot sem szedik fel, a kukák környéke borzalmas állapotokban, üvöltözés, bunkózás, a közlekedési morálról meg ne is beszéljünk. Némelyiknél, amelyik kinyitja a bejárati ajtaját a lépcsőházban, csak úgy dől ki az az igénytelen csöves-dohos-hányás-poshadt szag, majd' elokádja magát az ember. Engem megrémiszt a tudat, hogy ezek az emberek amúgy meg szexelnek is, pfej. :D
2019. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Vannak. De azért az is legalább ugyanennyire probléma, ha valaki felsőbbrendűnek képzeli magát a többi embernél csak azért, mert másképp köpi ki a rágóját.
2019. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az is probléma ha valaki felsőbbrendűnek gondol másikat miközben a másik semmi olyat dolgot nem mondott.

Nem vagyok felsőbbrendű, nem vagyok humanoid utánzat, ugyanabba a fajba tartozom. De igen én legalább figyelek magamra és a környezetemre is.


A fenti csak egy példa volt. Igazából sorolhatnék 50 másikat de kár lenne leírni mert minden igényesebb ember szembesül ezekkel a dolgokkal.


Legutóbb egy BMW próbált bedriftelni a kanyarban valami okos miközben a szemközti sarkon épp babakocsit tolt egy anya.


Vezetés közben tényleg kijön hogy mennyire retardáltak sokan. Senkit nem ítélek el azért mert nem tud öltözködni, nem mindenkinek lehet divatérzéke. De attól még lehetne ápolt például.


Én például sokkal jobban érezném magam ha sok elegáns, ápolt ember lenne a környékemen. Ez pedig egyáltalán nem pénz függvénye. Nem is kell hogy eddzen, kövéren is lehet valaki illatos és elegáns.

2019. ápr. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!