Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még a "tökéletes" férfiaknak is szinte mindig olyan barátnőjük van, akik nem tökéletesek?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy még az ilyen patent férfiaknak is, akik szinte tökéletesek, azaz mindenük megvan, mindent elértek amit el lehet érni az életben, mégis olyan nőkkel vannak akiknek vannak szépséghibái. Pl. kicsi a melle, vagy már túl idős, vagy vannak ráncai, stb.

És most nem csak a hollywoodi sztárokra, vagy éppen a magyarországi helyzetre értem, ahol helyi viszonylatokban sok a szinte tökéletes férfi de azok sem tudnak egy minden szempontból stimmelő nőt találni.

Pl. az én nagy példaképem egy világhíres, eredetileg brazil szoftverfejlesztő akitől tanulok. A csávó nincs még 30, qrva jóképű és totál szálkás, több mint 65 000 diákja van a világ 180+ országából, akikkel épp most alapít egy céget. Összesen több százezren tanultak tőle, akik mind fizettek is a kurzusért. Eszméletlenül sok barátja van és baromi tartalmas élete, több mint 10 országban élt, óceánparttól kezdve hegyekben, havi több tízmilliót keres forintba átszámolva már most és még óriási tervei vannak, nagyon imádja azt amit csinál és önerőből ért el mindent, úgy hogy azelőtt egy banánszedő volt Brazíliában. Tehát a 0-ről ért el mindent. Stb. És még sorolhatnám.

A lényeg: hogy van sok kép az instáján, amin a barátnőjével van. Jó csak, nagyon ari arca van meg minden, én is elfogadnám de, pl. nagyon feltűnik nekem, hogy alig van melle, nagyon kicsi. Ez a tengerpartos képeken különösen látszik.

Hogy lehet, hogy még egy ilyen tökéletes férfinak is olyan nővel kell megelégednie, aki nem tökéletes, egyszerűen van szépséghibája?

És ez a jelenség általános. Egyszerűen a férfiak sokkal jobban tűrik el a nők szépség vagy egyéb hibáját, mint a nők a férfiak bármilyen hibáját. Miért van ez így?


2019. ápr. 21. 21:36
1 2 3
 21/21 Torcsa90 ***** válasza:
Szia! 1. teljesen le..om hogy milyen vagy instán. Nem bántásból csak nyersen fogalmazva. 2. talán az a nő megadja amire a férfi igazan vàgyik. Nem fogod elhinni nyugalomra és támogatásra. Van egy mondás hogy minden sikereses férfi mögött egy nő áll. Azok a nők megagták a pasiknak mind ezt. Talán ebből a nyugalom a legfontosabb akkor ki tudnak kapcsonli ès csaladdal is foglalkozni. Nem más szerekhez is nyúlni vagy nonstop kocsma. F 28
2019. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!