Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted melyik jobb? Ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik jobb? Ha vki nyitott az ismerkedésre, mert nehezen talál rá igazi párkapcsolatokra, sokáig keresi? Vagy ha valaki ritkábban ismerkedik, de mikor arra kerül sor: előre megrögzötten eldönti és elvárja, hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Gondolom a kérdés azokra vonatkozik, akik nehezebben kerülnek párkapcsolatba, de nem is akarják erőltetni azért, hogy csak úgy legyen, úgy veszik, hogy ismerkednek, csak utána dőlhet el, hogy van-e valami. Pl. Nem egyszer, hanem többször is találkozik, beszél valakivel, aki iránt érdeklődik, de mégsem érzi úgy, hogy akar valamit.

Míg van aki eleve csak akkor ismerkedik, ha előre elgondolta, hogy abból kapcsolat lehet, és sértésnek veszi, ha mégsem, olyankor az ismerkedést is megbánja. Ilyenkor játszmázásnak veszi azt, hogy mások megrögzött szándékok nélkül csak ismerkednek.

Nem akartam semmi következtetést levonni ebből, csak személyes véleményekre vagyok kíváncsi:))



2016. dec. 5. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából részemről nem volt sosem aktuális a kérdés, de én amondó vagyok, hogy legyünk nyitottak az ismerkedésre. Természetesne,hogy többször kell találkozni, most egy tali után összejössz valakivel utána meg alvás közben feldarabol ? Jó, ez egy elég bizarr példa, de azért tudjam már,hogy kivel vagyok.
2016. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mentazöld!

Nálam sosem volt téma a pszichopata félelem, többnyire felismerem azt, akitől félnem kellene és azt, aki többnyire normális.

Arra az esetre gondoltam, amikor több tali után sem jön össze, mert nincs meg a mélyebb érzelem.:)) A másik meg azt firtatja rajtam, hogy minek találkozom vele, ha nem akarok semmit?

2016. dec. 5. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen persze, de itt jön ki az,hogy nem tudhatod, nekem volt egy olyan párkapcsolatom, hogy nem akartam semmit csak találkozgattunk,aztán ahogy megismertem valahogy megszerettem, igaz azóta nem vagyunk együtt de az a másfél év...az ott volt a szeren :)
2016. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így képzelem, még ha nem is voltak túl komoly kapcsolataim, és nagyon nehéz ügynek látom. Van aki ezzel szemben egyszerű dolognak látja, és értetlenkedik amikor ezt a bizonytalanságot látja. Bár ez mindkét fél részéről nehéz lehet így érezni!
2016. dec. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!