Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló terhes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló terhes nők, milyen férfivel tudnátok kapcsolatot elképzelni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valami nagyon szánalmas férfival aki senkinek se kell és ráfanyalodik egy terhes nőre.
2019. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem lehet vki függő hogy terhesen azon járjon az esze hogy pasit találjon?!
2019. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyedülálló terhes nő vagyok,de eszembe sem jutna pasizni jelenleg..sőt. Talán majd évek múlva.Akkor is benne van a pakliban,hogy nehezebb lesz,de nyilván nem kell egyedül megöregednem,csakmert egyedül nevelem a gyerekem.
2019. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán értem, hogy aki egyedülállóként terhes, az miért akarna párt magának? Én tuti egyedül akarnék lenni nyugalomban.
2019. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok! Mikor leírtam a kommentemet,vagy 15 privátot kaptam,hogy szívesen megismernének,nevelnék a gyerekem.Most komolyan,az ilyenek mit gondolnak???? Meg sem szültem még,hogy képzelik el ezt az egészet amúgy??
2019. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, azt azért tudd, hogy a pasik egy numeráért sok mindent képesek ám hazudni.. Tudom, saját tapasztalatból beszélek, úgyhogy tudni kell kiszűrni őket.


Nekem már jó, mert találtam normális társat, de a nagyja a szexre megy.

2019. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze nyilván nem állnék le most találkozgatni férfiakkal de azt is betegnek tartom,hogy egy numerát akarnak összehozni egy terhes nővel...
2019. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!