Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valószínüleg válni fogunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínüleg válni fogunk, Terhes vagyok 3 gyermekünk van 4,2,1 évesek! Nem lenne hova mennem, de ha nem lennék terhes és dolgoznék sem adna ki senki egy egyedülálló anyának ingatlant ez biztos. Ti mit tennétek hova mennétek mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Mindent tűrtem csak a gyerekek miatt mostsem szeretnék válni mert azt szeretném h ne nőjenek fel apa nélkül mint én! Szeretem a páromat a bántó szavaktól függetlenül.. Teljesen kivagyok borulva de nincs választás egyszerüen nem tudom h mit kezdhetnék.
2016. okt. 17. 21:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz elválni?
2016. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%

Roma életképek 2016.


Igazából azt nem érte miért kellett 3 (lassan 4) gyerek egy ilyen fickó mellett? Csak nem a segí... izé segítség miatt?


A 4 gyerek miatt nem igazán fogsz lakást kapni, vagyis amit kapsz az olyan is lesz.


Amit ajánlok:


1.Irány haza nagy a "csálád" máj csák befogádnák

2.Irány a FÓKUSZ, kis sírásrivás, kevísasegíjke, gonosz férj, rasszista magyarok, ombucman és máris kiutal az önkori egy 4 szobást. Ha lelakod akkor újra.

2016. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg kérd meg a párod, hogy ő költözzön el, és fizeted az albérletének a felét, vagy nem kell fizetnie a gyerektartás azon részét. Szülőkhöz nem lehet visszamenni? Amúgy tényleg mindenképp válni szeretnél? Csak mert nem értem, hogyha elváltok, akkor hogy lesz apjuk.
2016. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló... Hidd el annyira padlón vagyok hogy csak hidegen hagy minden gusztustalan szavad köszi! Egyébként férjem 448 000 forintot keres minden hónapban ez mindig megvan,ahogy a saját lakás is amit önerőből hitellel vettünk. Nem ilyen segítséget kértem hanem tanácsot h mi lenne a helyes!.. Szégyeld magad!
2016. okt. 17. 21:45
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
448 ezret... Aha... Szép random szám. Én 2.545.252-t kapok havonta, bezonyám!
2016. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,köszönöm a kérdésed! A lényeg kimaradt.. Férjem az aki válni akar,már nem szeret ami elmondása szerint már tart egy ideje. Nem akar semmit sem tőlem,ma kijelentette h keres mást. Ennél nagyobb megaláztatást és fájdalmat életemben nem éreztem. Viszont tudom h tennem kell valamit..
2016. okt. 17. 21:50
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

#2-es, nálad a pont maximálisan!

Mi az úristennek kell úgy szülni a gyerekeket, hogy sorba jöjjenek mint az orgonasípok???

Egy gyerekem van, nem is mertem volna, de nem is akartam többet.Pont ezért, mert nem tudni mit hoz az élet.Tessék, be is ütött nálunk is a baj, mostmár több mint egy éve külön is élek az exemtől, igaz új párkapcsolatban.Szerinted ha 4 gyerekkel az oldalamon próbálkozok akár kapcsolat, akár munka, akár albérlet terén, ki a lóf.sz állt volna szóba velem?

Elmondom neked mi lesz: SENKI nem fog kiadni lakást.

Vágd ki a férjed, te meg maradj ott a gyerekekkel.

Ennyi felelőtlen embert!

2016. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Pedig elhihetet,de itt nem is te vagy a lényeg! Kérlek ne kommentelj!
2016. okt. 17. 21:51
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,mondhatom szép. Kívánom h soha ne kerüljön egyikőtök sem a helyembe! A gyermekeimet soha nem fogom megbánni,és míg tisztességel nevelem őket addig senkinek nincs köze ahhoz h hány gyermekem van.
2016. okt. 17. 21:54
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

#9


Zsáj, gonosz kommentelők, semmi közötök ehhez!


Szerencsére senki nem fog ebbe a helyzetbe kerülni csak aki extrém naív/buta.

2016. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!