Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most vagyok 8 hónapos terhes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok 8 hónapos terhes, de egyedülálló. Hogyan találhatok magamnak így párt (akár a szülés előtt vagy után)?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez a legtöbb férfit elriasztja, illetve nem is gondolnák, hogy egy terhes, vagy kisgyermekes nő egyedül van, nem próbálnak kezdeményezni, nekem meg nincs kedvem mindenkinek elmesélni, hogy milyen görény a gyerekem apja, és miért nem vagyok már vele. Pedig ezt elvárnák a pasik, ha már ismerkedni próbálok.
2007. szept. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen görény az gyermeked apja, de erről nem te tehetsz. Biztos vagyok benne, hogy ettől még te találni fogsz párt magadnak. Hidd el, ha tényleg érdekelsz egy férfit, nem azt fogja nézni, hogy neked már van gyereked, sőt tisztelni fog azért, mert egyedülállló anyukaként megbirkózol a feladattal. Ez a legtöbb férfit nem elriasztja, inkább megerősíti abban, hogy egy nagyszerű nőt választott maga mellé. Fel a fejjel, hidd el jönni fog a te lovagod, aki nemcsak téged, hanem a gyermekeddel együtt is imádni fog. Tudom, hogy nehéz, de sok kitartást, és gratulálok a picihez. Sok boldogságot nektek!

2007. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!elmesélem röviden az én történetemet!talán segit,hogy magabiztosabb legyél!17évessen meg ismegkedtem egy pasival,aki azt mondta feleségül akar venni,és gyereket akar!én persze nem láttam a boldogságtol,és abba hagytam a gyogyszert!azonnal teherbe estem,6 hetes voltam,mikor be jelentette a pasi,hogy van egy felesége,és ö is terhes,és inkább vele marad!3 napig csak sirtam,és nekem is ez járt a fejembe,hogy kinek kellek majd én!?ugy döntöttem lessz ami lessz meg tartom!2,5 éves volt a manoka,mikor meg ismerkedtem egy sráccal,aki mostmár a férjem,tervezzük a következö babát,és imádja a kislányomat!hát nagy vonalakba ennyi!ne add fel!mindig akkor jön a nagy Ö amikor nem is számitasz rá!örülj a kicsinek,és ne sajnáld magadat,mert az a picinek se jo!egy anyuka is tud nagyon csinos lenni,gondolom vannak barátnöid!?ha kicsit nagyobb lessz a baba kérd meg egyszer-egyszer a nagymamát,hogy vigyázzon a picire,és menj el a barátaiddal szorakozni!hidd el nem maradsz egyedül!jo egészséget kivánok!
2007. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedűl vagyok két gyerekkel.Nem könnyű társat találni így de nem lehetetlen.Nekem még nem igazán sikerűlt pedig mindig kerestem a boldogságot.MIndig átvertek.Azért ismerek olyat is akinek sikerűlt.Szerintem szerencse is kell hozzá nem is kevés.Drukkolok
2007. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak internetes tárkeresős oldalak.Amugy 1 gyerek nem akadály,én 3-mal is elkeltem:-).A múltról meg csak nagyvonalakban kell beszlni,de ha megismerkedsz valakivel illik őszintének lenni.Bár most szerintem a babára és a szülésre koncetrálj,szülés utáni hónapokba meg ugyis leköt a bébi.Aztán egyszercsak észre sem veszed és rád talál a szerelem.
2007. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi történt veled azóta?

2010. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak megsérteni,de rossz a hozzáállásod mert te akarsz megfelelni nem pedig azt mondod a pasik feleljenek meg neked ,ha meg nincs ilyen pasi a közeledben jobb egyedül hidd el ( én is kényszer szingli vagyok és jó egyedül) örülj a babádnak és ne foglalkozz a kan majmokkal minden nőnek jár egy férfi ,de ha leadod a színvonalat akkor csak görényeket találsz, ne erőltesd foglalkozz magaddal babáddal házaddal vagy kerteddel munkáddal és persze a külsőddel és ha ezek rendben vannak találsz férfit magadnak ....:)
2010. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!