Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az élő ismerkedés manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élő ismerkedés manapság egyre inkább kezd kihalni?

Figyelt kérdés

Hacsak valaki nem munkahelyen vagy baráti körben ismeri meg a párját, szinte már mindenki interneten ismerkedik, beleértve a "menő" fiatal csajokat is már. Húgom által ismerek jó pár tipikus menő csajt, szinte mindegyik Tinder-en ismerte meg a jelenlegi pasiját. Nem jár már senki manapság szórakozóhelyekre ismerkedni. A szórakozóhelyek ugyan tömve vannak, de csak igénytelen külföldi turistákkal, azokból is főleg férfiakkal. Gyakorlatilag egymást fűzik részegen a külföldi csóró férfiak akik azért jöttek ide, mert itt olcsóbb a pia, meg mert abban reménykedtek, hogy a külföldi minimálbérért itt mindenki a térdük előtt fog hasalni. Ezek a szórakozóhelyek 5-10 évvel ezelőtt még tele voltak ismerkedni vágyó magyar fiatalokkal, de most meg...

Tényleg ebbe bele kell törődni, hogy az élőben való leszólítás, ismerkedés már a múlté. Ma már mindenki csak Tinderen és Badoo-n húzogatja egymást balra-jobbra? Ennyire leredukálódott már a mai társkeresés lehetőségeinek halmaza?


2019. ápr. 23. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Részemről lassan már a netes is. Akivel elvileg kölcsönös a szimpátia az sem veszi a fáradtságot, hogy nagyon beszélgetésbe kezdjen vagy esetleg (ez nagyon elvetemült) de ő érdeklődjön. Elhiszem, hogy mindenkinek kevés a szabadideje, nekem is.. sőt nekem nagyon így igazán értetlenül állok a dolog előtt amikor ez a kifogás 1-2 mondat váltására. Úgy érzem, hogy az 1-2 óra szabadidőmmel már-már vezetek... :D


Ebben csak az a probléma, hogy egy ideig kezdeményezek de hamar elhal az érdeklődésem ilyenkor.


Ezen túl meg lehet sokaknak nőttek az elvárásai, nekem sem kicsik, de nem várok el többet mint amid nyújtani tudok, sőt kevesebbel is beérem cserébe, de egy minimum van.

2019. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. én le szoktam szólítani csajokat a boltba vagy éppen egy plázába vagy benzinkúton az eladót.
2019. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Csak lúzerek ismerkednek neten, komoly kapcsolat céljából!


Meg azok, akik alkalmi szexpartnert keresnek, de az oké.

2019. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak a lúzerek?

Én ezt nem látom. Rengeteg nagyon szép csaj és nagyon jóképű pasi talált egymásra netes társkeresőn, csak ők nekik nem túl nagy a hangjuk. Úgy értem, ők nem szidják teli torokból a Tinder-t, mint az itteniek, akiknek nem volt ott szerencséjük.

Amúgy meg hol máshol ismerkedjünk? Mondom, a szórakozóhelyeket letarolták az orrturkáló britek. Ha valaki ott proli és szabin van, vagy éppen munkanélküli mi az első dolga? Kelet-Európa trip! Varsó, Prága, Bukarest, Budapest, Belgrád, sőt már beveszik lassan Kijevet is. Ezekkel mit lehet kezdeni?

2019. ápr. 23. 22:14
 5/21 anonim ***** válasza:

4.-re.


Szórakozóhelyen sem!


Az ÉLET men egyenlő a Tinderel meg a bulihelyekkel. Azokon kívül is élsz, nem?


Tudod: posta, bank, bolt, benzinkút, sporthely, utca, étterem, könyvtár, kiállítások,... én ilyen helyeken szoktam.

2019. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát én senkit nem láttam még benzinkúton, postán vagy a fogorvosi rendelőben becsajozni és megismerkedni élete nagy szerelmével. Ha te igen, akkor valami nagyon egzotikus kontinensen lakhatsz, jó távol innen.
2019. ápr. 23. 22:37
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
De hidd el, ez nem helyrajzi kérdés!
2019. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
En sportolas kozben ismertem meg a ferjem es egy korabbi paromat is. Egy masik paromat meg kocsmaban. Elkerte a szamom, jo fej volt, nem hittem, hogy felhiv. Felhivott.
2019. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
2# azért mert te meg az ismerőseid nem mertek odamenni egy nőhöz se és persze hogy benzinkúton meg másholse ismerkedtek meg csajokkal. A nő akivel most vagyok a Tescoba ált mögöttem a sorban. És 3ból 2 nő elutasít és nem bunkón általában kedvesek és tudni kel kihez mehetsz hozzá. És ha remegve mész oda egyértelműen senkinek nem kellesz. Azt bírom hogy a sok beszari engem kritizál hogy odamerek menni azt közbe tök kedvesek a nők és volt olyan hogy nem lett belőle kapcsolat de egy mai napig tartó barátság kialakult. És ha nemet mond a csaj mi van? Semmi
2019. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező! A nagyon szép lányok és a jóképű pasik ott szednek fel alkalmi vagy tartós partnert ahol csak akarnak, amikor a kedvük úgy diktálja.


Én inkább azt látom, hogy a világ nagyon rossz irányba halad, ezerszer fontosabb az egót etetni, mint párkapcsolatba igazodni a másikhoz. Aztán rengetegen pótcselekvésekbe kezdenek, mivel a reklám szerint ettől lesznek boldogok. Csak egy pár ilyen: kutyát tart, utazik, kondizik, reggeltől-estig dolgozik...

Közhellyé vált, hogy az embereket gyűlölni kell, be kell zárkózni, az a legjobb ha nem bízunk meg senkiben stb.

Túl felszínessé vált minden, igazi globalista profitorientált katyvaszba merült a világ. Egyébként meg szinte mindenki majd megveszik azért, hogy ne érezze magát egyedül. 22-es csapdája.


Engem szerencsére nem érint a dolog, családos ember vagyok, de mindig mosolyt csal az arcomra, amikor egyedülálló férfiak és nők azzal jönnek, hogy őnekik bizony sosem kell társ, mivel a Földön nincs normális hozzájuk való... meg egyébként sem kell... a párnájukat meg telezokogják kínjukba. Önbecsapás.


Talán az is baj, hogy már mindenki kivétel nélkül sokkal többre értékeli magát, mint ami. Aztán amikor a két magasröptű egó egymásnak feszül, sok jó nem sül ki belőle.


Az utcán való leszólításokkal meg az a baj, hogy mind a nők, mint a pasik (nem a férfiak) már valahol a virtuális világban élnek, így van egy réteg nő aki már csak a neten nő, és van egy réteg pasi, aki elvesztette a tökeit. Így meg marha nehéz ismerkedni.

2019. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!