Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szeretőnél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretőnél milyen szempontokat vesztek figyelembe?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam hogy legyen egy olyan nő, akivel tudjak szexelni egy állandó partner, de nem szeretnék többet.

Lányok amikor ti ilyen embert kerestek akkor hol, honnan veszitek elő? Mik a szempontok?

Egyáltalán ismerőst vagy idegent?

Szerintem itt a pénz nem számít, meg a biztonság stb.


26 F



2019. ápr. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szeretőről beszélünk? Két szingli, de elkötelezettségre nem vágyó ember szexkapcsolata?

Ilyen meg a barátok közül került ki, vagy nálam expasiból lett pl.


Vagy meglévő párkapcsolat mellett futtatott rendszeres szexkapcsolat?

Ilyet szerintem nem keres kifejezetten az ember. Aki igen, az váljon el inkább.

2019. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem nincs senkim


a nőnek lehet is,

de legjobb lenne ha egyikünknek sem

meg nehogy megfogjon gyerekkel

legjobb lenne elvált anyuka :D

csak sajnos nem vagyok abban a helyzetben hogy válogassak

2019. ápr. 23. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

- Legyen megoldott a találkahely. Legyen lakása vagy pénze szállodára.

- Diszkréció!!! Ne hívogasson, amikor a családommal vagyok, ne jöjjön be a munkahelyemre,...

- Ha lehet ne tudja ki/mi vagyok, he tudja hol lakom, ha lehet az igazi nevemet sem.

- Kocsi előny.

- Teljesítsen.

- Soha ne követelőzzön, tudja hol a határ, minden téren.

2019. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami szexhez kell: átlagon felüli külső, jó test, tökéletes intim méret, és olyan tudás a szexben, hogy elsőre eldobjam az agyam.

Eddig egyetlen ilyen pasival találkoztam, véletlenül.

2019. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érezzem, lássam benne azt az elemi vágyat, hogy annyira akarja a testem, majd bele pusztul. Legyen izgató, érdekes az agyban, jó a dumaja. A mostani szeretőm 3 perc sem kell és elsül. De ez sem érdekel, mert az orgazmus heti többször meg van itthon. Viszont az hatalmas kielegulés számomra, hogy látom, mennyire vágyik rám.
2019. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!