Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a hosszú hajról?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy megnövesztem. Egyszer mindent ki kell próbálni, nem? És addig növesszek még hajat, amíg van :D

Nektek amúgy tetszik?

21F



2019. ápr. 25. 21:35
1 2
 11/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:

10: Hogy mi? :D


- Nem minden hosszú hajú rocker haja zsíros. Honnét tudod, hogy a kérdező nem mosná a hajtípusához megfelelő gyakorisággal?

- Ne általánosíts. :)

- Volt hosszú hajam. Már nem nagyon (sajnos). Ennek ellenére még mindig járok bandás pólókban és feketében. Azért, mert a fekete a kedvenc színem, nem másért. És mert szerintem ez áll jól. Na meg szeretek olyasmit hordani magamon, amiket kedvelek. Ha ez egy zenekar, akkor azt. Ha ez egy sorozat vagy egy szoftver logó vagy egyéb érdeklődési körhöz kapcsolódik, akkor azt. Szerintem ezzel az ég világon semmi gond nincs. Mindenki azt vesz fel, ami neki tetszik - ugye.

- Sose hittem magamról, hogy jó f_szi vagyok. Sőt, inkább önbizalom kellett volna mindig is. Miből gondolod, hogy a kérdező attól egós lesz, hogy hosszú haja lesz? o.O Ez nem hajtól és öltözködéstől függ.

- Nem egy hosszú hajú embert ismerek és nem is egy rockert, akiknek van barátnője. Láttál már metál koncertet? Nem csak férfiak és fiúk vannak, rengeteg lány is van. Szerinted a rocker lányok nem jönnének össze rocker fiúkkal? Vagy ha igen, akkor ők nem számítanak nőknek? Az első mondatod is úgy kezded, hogy "azok a lányok" - tehát ebből következik, hogy nem minden lánynak nem tetszik ez. Tehát... azon mondatod, hogy azt mondod esélyük sincs nőt találni maguknak, ezzel ellentmond. Igenis van esélyük. Mert ahány ember, annyi ízlés és mindenkinek még mindig más a szép.



Nem akartalak letámadni, de ezekre nem bírtam nem reagálni.

2019. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Van az a réteg, akinek bejön. Ha te is ilyen közegben mozogsz, akkor ha ápolod, és jól áll az arcodhoz, akkor igen, sokat dobhat pozitív irányba.

Nekem amúgy kifejezetten tetszik a hosszú haj egy férfin, de például páromnak pont nem áll jól, ettől még őt szeretem :) Ennek ellenére hamarabb megnézek az utcán egy hosszú hajú srácot, és ha szép a haja, akkor esz az irigység. Nekem ugyanis sajnos ritka, vékony szálú hajam van nő létemre, ami elég szívás. Így kifejezetten hosszú hajú exeimen éltem ki ezt a frusztrációmat, mert imádtam fésülni, ápolni a hajukat. Páromét is én ápolom, annak ellenére, hogy mint említettem az övé rövid. De imádok foglalkozni vele, és azt is, hogy hagyja :)

2019. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11-esnek speciálba,próbálok minden pontra reagálni :D :

- Nyilván NEM mindenkinek zsíros a haja, azt csak azért vettem bele,mert az előző kommentekben azt tárgyalták. Viszont azt továbbra is fent tartom, hogy rengeteg hosszú hajú srácnak zsíros (legyen az rocker,alter vagy bárki) a haja, és mint említették tényleg kevesen használnak balzsamot, szóval a zsíros hajtő mellé még töredezett és szálkás is. Lehet,hogy a fiúknak nem tűnik fel, de a legtöbb lánynak igen.

-Valamennyie általánosítok a saját észrevételeimből levont következtetésekkel, de nyilván nem mindenkire igaz alaptényeket állítok most fel, csak túl macerás lett volna minden mondatomban minden jelző elő odaírni, hogy tisztelet a kivételnek; a többség szerintem ilyen meg ilyen;a nagy részük,de kivétel mindig akad...stbstb.

- Senki nem mondta, hogy gond van a bandás, sorozatos póókkal. "hosszú,középen elválaszott,zsíros hajú,fekete ruhákat/bandáspólót és csuklószorítót hordó gitáros rockerek, akik azt hiszik magukról hogy jó faszik"-> nyilván érzed, hogy ehhez a jelenséghez amit próbáltam leírni MINDEGYIK jelző egyszerre kell,hogy teljesüljön, nem a bandáspólós csávókba kötöttem bele

- Néha úgy érzem,hogy ki akarod forgatni,amit írtam :D sehol sem említettem,hogy a kérdező lenne majd egós ettől. De mivel gondolom ismersz jópár rockert, így te is találkoztál már olyanokkal mint én a koncerteken/rockosabb kocsmákban,a fentebb említett zsíros hosszúhajú gitáros rockerekkel akik egyszerűen őrülten menőnek tartják magukat :D

- Tudom, hogy vannak rocker lányok,akiknek bejön a hosszú haj, viszont velük nagyrézt le is fedtük azokat,akiknek ez tetszik. Nyilván ők ilyen párt választanak maguknak (amúgy ahogy én észre vettem elég hamar el is kapkodják őket, legalábbis én kevés szinglit láttam,inkább tartós kapcsolatban élőket). Azt sem írtam sehol, hogy ők nem lennének igazi nők,de a kérdező nem mondta, hogy ő csak a rocker lányok iránt érdeklődne,hanem úgy a lányok iránt ÖSSZESSÉGBEN, és igen, az ÖSSZES lányhoz képest olyan elenyésző százalékban találhatók szingli rocker lányok, hogy bár az állításom túlzás, de a nem hosszú hajú srácokkal szemben tényleg jóval kevesebb esélyük van barátnőt találni,nem rockert meg pláne.


Nem érzem,hogy letámadtál volna, picit inkább úgy,mintha mindenhová *-ozó magyarázatokat kellene írnom mint egy szerződében,hogy BIZTOSAN semmit ne lehessen félreérteni meg kiforgatni. De egyébként írtam, hogy amúgy semmi bajom sincs a rockzenével :)

2019. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Ismerek nagyképűt és idegesítőt, de olyat is akinek a hosszú haja ellenére lett nem rocker barátnője. Esélye tehát van, de valóban lehet valamivel kevesebb.


Oké:) Csak úgy tűnt, hogy nagyon általánosítasz.

2019. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll. De amikor nő és még nem éri el azt a hosszt ami jól mutat, addig elég idétlen hatása van (amikor már a fülére, szemedbe lóg, de még össze fogni nem tudod). Ha neked tetszik hajrá, van akinek jól áll. De mások miatt, ha amúgy nem akarod ne
2019. ápr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kevés embernek áll jól sajnos. Ha erős, dús hajad van akkor menő lehet, de ha a fejtetőd közepéig ér a homlokod és kopaszodsz, akkor elég hülyén áll. Nők megítélését irányomba nem nagyon befolyásolta amíg volt. (32/F)
2019. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mivel régen nagyon menő volt, ezért nekem is volt ilyen top bun-om (máig nem értem miért voltam hülye ). Ha kiengedem, a vállamig ér a hajam. Már csak oldalt és hátul kéne összenöveszteni, szóval a szemembe nem.lóg :D
2019. ápr. 26. 08:29
 18/19 Diavolino44 ***** válasza:

Gymno:

Itt most arányokról beszélünk.

10 csajbol 1 jön be a hosszú haj. 6 meg nem, 3 meg különösebben nem érdekeli, ha hosszú akkor hosszú.

Szóval ha valaki növelni akarja az esélyeit, akkor érdemes röviden hagyni.

Illetve nekem volt metálos barátnőm. O imádja a hosszú hajat, viszont simán volt párja aki rövid hajú volt. Plussz. Ebben a szubkultúraban,kb

70%-30 a no. Abból mondjuk 10% a csinos. Szóval az a 10% fog választani, így kb minden csajra 7 pasi jut.

2019. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A hosszú hajnál már csak egy dolog jobb, a hosszú ... :D
2019. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!