Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van egy ideálom, akkor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ideálom, akkor azt hogyan lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon nagyon szeretem a természetes vörös, hosszú hajú lányokat, aféle fétis már. A festett csak szép, de az ennyire nem tetszik mert személy szerint (mert annyira megszállottja vagyok) meg tudom simán állapítani melyik festett és melyik nem :/ és így annyira nem tudok érte rajongani.

Nos, igaziból volt már barátnőm de valahogy nem tudok átélni mély kapcsolatot/szerelmet ha nem egy ilyen lánnyal vagyok együtt, vagyis tudok de nem lesz olyan mély és mindig mennem lesz, hogy hibát követek el és, hogy alább adok az igényeimből csak, hogy legyen valakim. Nos ez most már nem érdekel, csak az, hogy a tökéletes lányt megtaláljam. Legyek egyedül akkor 30 éves koromig, de megéri ha utána megtalálom őt!

Hogyan lehet ideál alapján párt keresni? Csak az utcán lévő ismerkedés jut eszembe de ez annyira véletlenszerű... Ritkán látok vörös hosszú hajú lányt. De igaziból volt már olyan, hogy odamentem. De ez annyira ritka és igaziból semmi pozitív tapasztalatom nincs ebből...

Mit lehet tenni? Hogyan lehet megtalálni azt a fajta embert akire vágyom?

19/F



2019. márc. 3. 16:32
1 2
 1/11 Karena26 ***** válasza:
69%
Nagyon gyerek vagy még. :) Semmi baj, majd idővel kinövöd! ;)
2019. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Az első jól mondja. Ki fogod nőni. 30 évesen tutira nem így fogsz gondolkozni... :)
2019. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mit mondtál annak, akihez odamentél?
2019. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem 19 évesen az itt olvasók és kommentelőknek a 80%nál idősebb vagyok de okéé
2019. márc. 3. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem bántani akartunk ezzel, ne sértődj meg. Csak azt mondom én, hogy 30 évesen már teljesen mindegy lesz, hogy milyen a barátnődnek a haja. Lehet megismernéd a világon az összes vörös hosszúhajú lányt, viszont a személyisége meg nem tetszene...

Most meg nyilván csak a külsőségekre mész. De ennyivel meg nem fogsz sokra menni, ne haragudj, ha ez alapján válogatsz. Biztos meg fogsz komolyodni, de jelenleg ezt nem gondolnám túl felnőtt gondolkodásnak, tök mindegy hogy idősebb vagy mint az ide írók 80%-a (bár ezt nem tudom honnan szedted)

Meg amúgy gondolj már bele. Ahhoz kötöd, hogy valakit tudsz-e rendesen szeretni, h milyen színű a haja? Ez normális? Mi lesz akkor ha öregek lesztek, megőszül a haja, akkor majd keresel megint egy olyat akinek még mindig látszik, hogy vörös a haja? 😁

2019. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Látom mindenbe bele tudtok kötni csak a kérdésemre nem tudjátok a választ...

Nem is értem miért kéne 30 éves felnőttként gondolkodnom...

Nekem ez tetszik, ez vonzó, más nem. Ez van. Igen, most jelenleg ez az egy olyan dolog ami érdekel egy nőben, fogadjátok el, mi fiúk így működünk.

2019. márc. 3. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Aliexpress.com :D
2019. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Költözz Írországba... :))

Egyébként tényleg remélhetőleg kinövöd és megérted, hogy egy minőségi párkapcsolatban nem ez számít.

Most képzeld el, hogy van egy lány, akivel teljesen passzoltok céljaitokban, világnézetetekben, személyiségben, ízlésetekben, de ő közli, hogy bocsi, de nem vagy szőke... Milyen lekezelő már. Teljesen telibeszarja a másik emberségét, személyét...

2019. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De okosak vagytok fuu ti
2019. márc. 4. 16:19
 10/11 anonim válasza:
Nekem pont a természetes az ideál nem kell festett haj mű mell, mű szempilla stb. szerintem egy lány úgy szép ha természetes ha csúnya akkor csúnya úgy is
2019. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!