Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez azt jelenti, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy a legtöbb férfi csak "ha nincs ló, jó a szamár" alapon kerül hosszú távú párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 21. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb férfi sehogy sem. Sok nő inkább a sokadik egy top férfi háremében, vagy egyedül marad egy darabig, vagy szeretője lesz egy top férfinek, minthogy leálljon egy átlagos férfival.
2019. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Hat átlagos ( nyomi ) srác kutyának se kell.
2019. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szinte mint mindenki, a nők is...ha jobban belegondolsz.


Még a csúnyák is szuper jó kinézetűvel lennének ha választhatnának.

2019. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2:

Miért lenne az átlagos férfi nyomi?

2019. márc. 21. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A párválasztáskor a kinézeten kívül ezer másik dolog van amit az ember figyelembe vesz. Lehet, hogy azt a nőt akibe beleszeret teljesen külső szemlélőként egy erős 4-esre értékelné ha elmegy előtte az utcán. De mégis van egy olyan személyisége vagy egyéb dolgok amik miatt beleszeret. Az, hogy valaki hogy néz ki kb egy 30%-ot számít az emberek nagy részénél. És azt, hogy valaki mennyire talál valakit vonzónak nagyon nagy mértékben befolyásolják a hozzá fűzött érzelmek. A párválasztás első sorban nem külső alapján történik. Persze, fontos, hogy ne hányd el magad ha meglátod, de nem ez az egyetlen befolyásoló tényező. Páromat külső szemlélők nem szokták egy vonzó embernek gondolni, én is tudom, hogy nem egy Ryan Gosling. Viszont olyan személyisége van, és annyira nagy az összhang, hogy ez egyáltalán nem érdekel. Nem megalkuvás a részemről, hogy vele vagyok. Azért vagyok vele, mert beleszerettem. Mint ahogy a normális emberek többsége is ezért van a párjával. Nem azért, mert 10/10-es külseje van, hanem mert az esetleg objektíven rosszabbnak ítélt külső tulajdonságainak kb 0 jelentősége van a személyisége és a szerelem miatt.
2019. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illetve amit még fontos megemlíteni az az, hogy a nőt akit x pasi egyáltalán nem talál vonzónak, y pasi 10/10-re értékelte. Mindenkinek más a vonzó, nem ugyan azokat a nőket találták vonzónak vagy csúnyának. Mindenkinek más tetszik, aki valakinél egy erős 3-as, az másnál a tökéletes nő.
2019. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Pontosan! Életemben legjobban olyan nőbe voltam szerelmes, akit egyáltalán nem tartottam volna vonzónak, ha nem ismerem, de olyan személyisége volt, humora, kedvessége, viselkedése, "beszélőkéje", amit azóta sem láttam senkinél. Hiányzik nagyon.
2019. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!