Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ejtsem a pasit, nem furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejtsem a pasit, nem furcsa a hozzáállása?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit neten aki elsö beszelgetes soran megadta a rendes mobilszámját , nem anonim szám és mondta , hogy hivjam

Aznap mikor elöször szóbaálltunk a messengeren csetteltünk

Masnap is irt es en is valaszoltam , de utana elcsendesult , rövid valaszokat adott . Mondtam neki , hogy latom hogy elvesztette az erdeklödeset , de ne is higgyje, hogy volt sansza

Erre visszairt ra par órara , hogy miert vagyok ideges , hiszen ö szólt , hogy hivjam es neki nincs ideje az internetet csekkolgatni , es az ipodjahoz van kötve a messenger , es hivhatom nyugodtan , ö megadta az igazi számját .

Mondtam nekem is van számom es megadtam . Erre azt mondta , hogy hiv holnap .

Mi a velemenyetek ? Nem hüvös ez a hozzaallas ? Plusz mar oda is mondtam neki .


2019. ápr. 25. 22:16
 1/7 Rockarc ***** válasza:
35%

Nem ugy tunik, mint aki "barmire" is kepes a kapcsolatert. Lehet regimodiskodni, de azzal nem eri el a kivant hatast.


43F

2019. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉLET.


Tudom, hogy lány/nő számára hihetetlen, de a férfiak többségének van élete! Munka, magánélet, szülők, hobbi,...ezért nem mindenki mobilnyomkodó, ecsethajú 13 éves kölyök, aki egész nap a neten lóg, mert neki az az élete, mert annyira nyomorék.

2019. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is túl lazának tunik
2019. ápr. 25. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Már ő irányít... Én most tenném helyre az úriembert a helyedben. Mi van akkor, ha te még csak messengeren szeretnél pár szót váltani. Nekem is van életem, de azért, ha vki ír messengeren, amint tudok válaszolok. Nagyon sietősnek tűnik, irányítónak. Én nem is biztos, h egy ilyen emberrel tovább folytatnám az ismerkedést. Meg miért holnap hív? Ma már elment a busza? Áhh, felejtős, vmi régimódi himsoviniszta gyökér lehet.
2019. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi a kérdés?


Én sem vagyok messengerre kötve.

2019. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezek alapján én dobnálak a pasi helyében.

türelmetlen vagy

manipulatív,

úgy gondolod hogy neked jár a mindent és mindenkit überelő figyelem


Ha a pasi volt olyan korrekt hogy megadta a számát akkor legyen már annyi gerinc benned hogy ne kóstolgasd, maninpuláld hanem hívd fel és mond el kerek perec hogy mit akarsz.


Ezt utálom a legtöbb nőben: nem tudnak egy értelmes, egyenes mondatot kimondani. alany+állítmány+tárgy

2019. ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mimd a kettötőkkel baj van.
2019. ápr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!