Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem furcsa a barátom hozzáállása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa a barátom hozzáállása?

Figyelt kérdés

Két éve járunk. Neki már volt dolga pár nővel, nekem előtte egy fiúm volt. Az a helyzet, hogy egy harmincas pasi sikeresen elcsábított, nem vagyok belé szerelmes, de nagyon élvezem vele az együttléteinket. Bűntudatom volt, és bár nem szeretnék szakítani a párommal,de úgy voltam, hogy legalább a véleménye érdekelne. Megkérdeztem, hogy ugye nagyon utálna és el is hagyna, ha mással is szexelnék rajta kívül. Azt mondta, hogy ez egy hülye kérdés, mert ha azt mondaná igen, úgyse vallanám be, és csinálnám, mert ismer annyira, hogy tudja, elérem amit akarok. Viszont ha csak szex lenne, és ugyanúgy szeretném őt Továbbra is, nem menne a szexuális életetünk rovására,akkor rendben van. Azt válaszoltam neki, hogy ellenkező esetben én azonnal elhagynám, rosszul vagyok a gondolattól, hogy más lánnyal legyen. Közölte velem, hogy tudja, de ő már kiélte magát, se kedve se energiája nincs másokhoz, ellenben egyoldalú ez nálunk, megértené, ha kíváncsi lennék. Megnyugtattam persze, hogy a kérdés csak elméleti volt, soha nem csalnám meg, de egyszerűen nem értem. Most nyilván ezt mondja, de szerintem a bizalma akkor is megrendülne. Arról sincs szó, hogy nem érdeklem őt, mert nagyon figyelmes, de furcsa a hozzáállása, és így még jobban bűntudatom van, mintha azt mondta volna hogy kidobna.

20L


2017. jún. 14. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem furcsa a hozzaallasa, szimplan csak ahogyan leirtad: kielte magat es tudja, hogy Te nem. Szerintem nagyon okosan valaszolt. Attol meg szeretheti valaki a parjat, hogy nem kap sikitofraszt a gondolattol, hogy massal is lefekszel. Nyilvan tudja a kulonbseget szex es szeretkezes kozott.


Ami miatt kellemetlenebb a sztori, hogy Neked valoszinuleg viszonyod van es O nem erre gondolt.


1.) Vagy szamold fel a 30-sal a viszonyt, vagy 2.) szamold fel a baratoddal a kapcsolatodat. (Mert Neked egyertelmuen nem megy az erzelemmentes tortenet, egyszerre kettobe pedig Te is es Ok is bele fognak rokkanni, valamelyik rovasara fog menni a dolog.)

2017. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 evildead142 válasza:
52%
de undoritó ez hogy 2 év után ilyen jut eszedbe , szégyeld el magad es mondj el a barátodnak mindent
2017. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ribizli vagy és kész :D Ezt nem kell ecsetelni, biztos lehetsz,hogy kidobna a rákba
2017. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ja. Igazad van a baratod a furcsa ebben a tortenetben. Veletlen sem te...
2017. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a te hozzáállásoddal van baj, ti. te fordítva ülsz a lovon, csak szólok...
2017. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki igazán szereti a másikat ilyen meg se fordul a fejében ... Ribizlinek születtél ennyi, hagyd ott szegényt.
2017. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hmm.
2017. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!