Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem vágyik nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem vágyik nőre akkor máris lúzer és hülye?

Figyelt kérdés

Igen nem vágyok nőre, teljesen jól megvagyok egyedül..

Múltkor haverokkal voltunk egy társaságban ott volt egy állítólag nagyon csinos jó nő, aki főnyeremény. Elkezdtünk beszélgetni, jól elvoltunk stb. Aztán mikor jött a búcsúzás kérdezte a facebook elérhetőségemet én meg mivel nem akarok nőt, ezért mondtam neki hogy most nem ismerkedek.

Erre a haverok, hogy hogy lehetek ilyen hülye lúzer, egy ilyen nőt, nem hiszik el, mi lesz velem 34 vagyok és még senkim nincs bla bla... Miért foglalkoznak az ilyenek másokkal?


2019. ápr. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, hisz azt mondtad h főnyeremény volt a csaj.
2019. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Aki akar barátnőt annak biztos főnyeremény hát nekem inkább átok lenne
2019. ápr. 26. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A fenébe is, hogy ilyeneket mindig itt fent olvas az ember! Nincs veled semmi baj, csak sajnos akiknek meg szükségük van nőre, sokunknak soha nem adatik ilyen rendkívüli lehetősége. Én mint a kisangyal úgy adtam volna meg neki, dehát te ilyen vagy ezek szerint, nincs ezzel semmi baj. Úgy tűnik, hogy a haverok nem ismernek eléggé.
2019. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, hogy nem akarsz nőt, mint társat magadnak, de ez nem zárja ki azt, hogy barátok lehettek, na meg az adott illető sem biztos, hogy többet akarna puszta barátságnál, így nézve a dolgot elég butaság volt, egy nemleges válasszal lerázni a csajszit.

Más oldalról nézve, ha nem is akarsz nőt magad mellé, azért még a szexet nagy átlagban mindenki szereti, nem feltétlenül kell kapcsolatban lenni egy néhány alkalmas kalandért.

2019. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:
Ez az élet rendje, barátkozz meg vele, hogy fekete Bárány leszel. De ha így boldog vagy akkor ne változtass, mindenki azt gondol amit akar.
2019. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy mert megdughattad volna ! Lehet kicsi a répa ? 😀
2019. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Ha nem akarsz nōt, semmilyen nōvel nem akarsz ismerkedni, akkor elōtte miért álltál le ezzel a nōvel, mi okból ismerkedtél vele? Miért vagy meglepōdve azon, hogy folytatni akarta az ismerettséget? Ha nem akarsz ismerkedni, akkor lehet úgy is, hogy nem állsz le nōkkel beszélgetni alapból, nem? Nem úgy, hogy ismerkedsz, utána meg magyarázkodsz, hogy te nem is akarsz ismerkedni, ez elég ellentmondásos.

2. Ha barátilag beszélgetteted, akkor mibōl feltételezted, hogy komolyabb szándékokkal kéri le a facebook elérhetōséged és nem csak barátkozni akar? Nem csak lúzer hülye vagy, de beképzelt is.

2019. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!