Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato, ha a 2. randinal kiderul, hogy a ferfi valojaban 5 evvel idosebb, mint amennyinek írta magat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok fiatal, de még nyugdijas se. A 2. randin mondta meg az illeto, h o mar nyugdijas korát eli.Amugy szimpatikus, nem kifejezetten az esetem, de belfaradtam a sikertelen keresesekbe. Most pedig kiderul h 5evvel idosebb, mint vartam. 50 folotti nó tarsaim vélemenyere lennek kivancsi.

2019. ápr. 25. 20:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Zavar?

Ez a lényeg.

Ha nem, akkor folytasd az ismerkedést.

2019. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors választ. Olyan ertelemben zavar, hogy én pl. nem mernék mast mondani. És a nyugdij nekem az oregséget jelenti, amitol felek. Masreszt tudom, hogy nem az életkoron múlik egy jó kapcsolat
2019. ápr. 25. 20:30
 3/29 Rockarc ***** válasza:
91%

Nezzuk csak:

1. Nem az eseted

2. Hazudott

3. Ez kifejtos, de ez se pozitiv.


Egy atlag magyar ferfi 7 evet el nyugdijban, mielott meghal. Eleg durva, hogy egy 5-ost "csusztatott", kvazi megfelezte az egyutt eltolteni szandekozott idotoket. Maholnap ozvegy leszel mellette. Eleg szep csomag 3 in 1, mindez a 2. randin, es meg nem rohantal vilagga. Neha csodalkozom a nok kitartasan.


43F

2019. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez rajtad ál ha túl tudsz lépni ezen akkor folytasd ha zavar akko ne folytasd. Csak magadra gondolj hogy neked mi a jó.
2019. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom kikkel ismerkedtél eddig, de a pasik igen nagy hányada hazudik ha a koráról van szó.
2019. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ne halgass a 50 fölötti nő társaidra . Anyám fodrász és iskola után segítettem neki mindig takarítani az üzletébe miközbe dolgozott és azt tapasztaltam hogy a nők borzalmas rosszindulatúak egymással és szeretik bomlasztani egymás kapcsolatukat . 25f
2019. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

Az sem mindegy, hogy te 51 vagy 59 vagy.

Azért 5 év sok idő, és hazudott, nem is az eseted, hát nem tudom.

2019. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kosz, mindenkinek! Át kell gondolnom.ezt az egeszet.
2019. ápr. 25. 20:43
 9/29 A kérdező kommentje:

en 58. de kevesebbnek.latszok. mégse merek kevesebbet mondani.

nagyon elbizonytalanodtam.

azaz, a ff.65

2019. ápr. 25. 20:46
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
50 fölött már tökmindegy szerintem, nem értem minek hazudott.
2019. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!