Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez minden magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez minden magányos férfi álma?

Figyelt kérdés

Tudom, Móricka meg disznó és makk tipusú a dolog, dehát mindenki képzelje el a következőket.


Állsz az utcán vagy egy megállóban, és egyszer csak megpillantasz egy tetőtől talpig álomszép nőt, olyat, hogy alig bírod róla levenni a tekintetedet. Minden tökéletes rajta, amilyenről mindig is álmodtál.


Miközben őt figyelgeted, jön az újabb meglepetés: egyszer csak bájosan lágy léptekkel elindul feléd az álomhölgy, és mosolyogva megszólít.


"Szia! Úgy látom, hogy engem figyelgetsz. Jó a megérzésem?"


Erre elhebegsz egy "Hát, igent".


Válaszod után angyalian mosolygó arca még ragyogóbbá válik, és így folytatja bársonyosan simogató hangján:


"Ó, hát ne félj, nem ettem még embert! Valahogy érzem, látom rajtad, hogy nagyon szomorú és magányos vagy. Én teljesen együttérzek a férfiakkal, tudom, hogy sokatoknak milyen borzalmasan, szinte reménytelenül nehéz az ismerkedés és a kezdeményezés. Ettől én is nagyon elszomorodom, ahányszor erre gondolok. Sajnos én is egyedül vagyok, és úgy döntöttem, hogy segítek ezen az áldatlan helyzeten, és megpróbálok én magam kezdeményezni, a női megérzéseimre hivatkozva."


Ezután bársonyos kezeivel megsimogatja döbbent és ledermedt arcodat, és így folytatja tovább:


"Ó, hát ne szomorkodj és ne félj kérlek! Most már itt vagyok én, és ha úgy gondolod, akkor megismerkedhetünk egymással."


Te pedig így felelsz szinte sokkos állapotban: "Ó, hát persze, hogyne!"


Ezután kinyújtja feléd mind a két kezecskéjét, és így felel lelkesen: "Hát akkor gyere, menjünk, sétáljunk egyet vagy üljünk le valahova!"


A mese sajnos véget ért, innentől kezdve mindenki továbbgondolhatja kedve szerint az elképzelt tündérmesét. Ugye mindenki aki egyedül van, erre vágyik?


2019. ápr. 25. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%

Szép mese. Estinek pont jó lesz.

Jo éjszakát.

2019. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%

:DDDDDDDDDDD


Hát én szerintem világgá szaladnék félelmemben, mert nem kicsit lehet a csaj elmebeteg. :DDDD Na meg te is, apám... :DDDD

2019. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
67%

Megyek hányni....


-"a kicsi lábacskáiomon a márványmosdóba..."


N/44.

2019. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nemtől függetlenül minden magányos ember örülne annak, ha egy számára ideális embert kezdeményezne nála.
2019. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
84%

Nem, soha nem érezném magam férfinak egy nő mellett egy ilyen kezdés után.

Én arra vágyom, hogy az amúgy tökös kezdeményezéseim egyikéből legyen is valami.

2019. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
78%
#4. Nem a kezdeményezéssel hanem ezzel a szappanoperába illő csöpögős ragadós "mázzal" maszlaggal van a probléma ...
2019. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
41%
#6: Persze, ez így elég gázul lett megfogalmazva...
2019. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
28%
Elég lett volna a nő részéről egy leszoplak szöveg. 😂😂😂
2019. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
87%

#8 Ezt így benyögted....-de ha ténylegesen odamennének nők a te általad felvázolt ordenáré szöveggel pasikhoz....


Nem sok értelmes férfinak lenne gusztusa egy ilyen nőhöz.

2019. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen nincs😄

Ha nem erőlteted meg magad, akkor örökre magányos leszel. Ez annyira férfiatlan..

2019. ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!