Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? És mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? És mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Egész életemben kihasználtak, megaláztak a nők. Volt néhány párkapcsolatom, de végül mindig dobtak. A 20-as éveim második felében szépen el is híztam, a 130 kg-ot is elértem. Onnantól egy nőnek sem kellettem.


30 éves koromban elhatároztam, hogy megváltoztatom az életemet. Elkezdtem sportolni, saját vállalkozást indítottam. 3 évig nem foglalkoztam nőkkel, nem is szexeltem (akkor már több mint 5 évig). Majd 33 évesen beköszöntött a nagy szerelem, azt hittem ő lesz a feleségem, közös jövőt terveztünk. De 1 év után ő is szakított velem. Több mint félévig padlón voltam, depressziós. A vállalkozásom majdnem csődbe ment.


Volt egy lánybarátom, akivel mindent tudtunk egymásról, teljesen egy hullámhosszon voltunk. Ő tartotta bennem a lelket, neki köszönhetem, hogy fölálltam a padlóról. Elkezdtem többet érezni iránta és elmondtam neki. Azt mondta, hogy ő is hasonlóan érez, elkezdtünk randizni, komolyabbra venni a kapcsolatunkat, de 2 hét után összejött valakivel, mert beleszeretett. Azóta nem beszéltünk.


Megint padlóra kerültem, de csak pár hónapra. Önerőből felálltam. Újra elkezdtem sportolni. Újra fölépítettem a vállalkozásomat és ma már átlagon felüli életet élhetek.


2 éve már, hogy ismerőseim szerint jó pasi, jó parti vagyok, alfa, főnyeremény, meg ilyeneket mondanak... Biztos egzisztenciával rendelkezem, stílusosan öltözködöm, frizurám mindig rendben, kisportolt, szálkás testem van, hobbi szinten zenélek, vannak fellépéseim és sikereim. 10 nőből 7-et megkapok, ha akarok. Nem nagyképűségből, de tényleg a legtöbb nő odavan értem, sokszor ők kezdeményeznek.


Eleinte nagyon élveztem ezt az új felállást. Mindenkivel úgy indítottam, hogy talán ő az igazi. Aztán mindegyikről kiderült, hogy nem illünk össze. Már én szakítottam, nem engem hagytak el. Szépen lassan eljutottam odáig, hogy csak szexre kellenek. Kihasználom őket, sok szívet összetörtem már. Valahol érzem, hogy nem helyes, de nem tartom igazságtalannak. Visszaadom, amit kaptam...


Közben meg mélyen legbelül semmi másra nem vágyok, mint hogy megtaláljam a társamat, akivel hasonlóan egy hullámhosszon vagyunk, mint azzal a lánybarátommal, akivel majd családot alapíthatunk, gyerekeket nevelhetünk és együtt éljük le az életünket.


37/f


2019. ápr. 27. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az egészben a "Visszaadom, amit kaptam..." a legszánalmasabb. Amikor 14 éves koromban kihasználtak engem, akkor én is így gondolkodtam, de aztán 16-18 éves koromra rájöttem, hogy ez nagyon gyerekes viselkedés lenne.


Szóval ha 37 éves korodra ennyi futotta, akkor én átértékelném a helyedben ezt az élethelyzetet.


Amíg egy darab tárgyként tekintesz a nőkre, addig nem fog bekopogtatni az ablakon a nagy szerelem. Lehet, hogy csak én vagyok ekkora gyökér férfi létemre, de nem kell minden nőt megfektetni, főleg nem olyanokat, akiknél az első 5 percben levágod, hogy semmi komolyat nem akarsz tőlük.

2019. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj veled, hogy semmilyen belső értéket nem tudsz felmutatni ami melletted tartana egy nőt, mellette pedig megszámlálhatatlan pszichológiai problémád és lelki betegséged van. Jössz itt külsővel meg egzisztenciával, de ezek századlagos dolgok és egy kapcsolatra nem leszel tőle alkalmasabb.

Már eleve az nem normális, hogy ennyire megvisel ha valaki szakít veled, és az egész életed elbszod miatta. Már x évvel ezelőtt is ugyan az volt veled a probléma mint most. Lelkileg, személyiségileg nem vagy alkalmas kapcsolatra. Keress fel egy jó pszichológust, mert ilyen mentalitással a kutyának nem fogsz kelleni hosszú távra.

2019. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jól teszed, ha kihasználod őket. :)) Jobb is ha nem kezdesz komoly kapcsolatba, ott csak újra sérülni fogsz a végén.
2019. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

😅😅😅 egy szivet se törtél össze. Lehet hogy külsőre jól nézel ki, még némi pénzed is van, esetleg az ágyban is jó vagy ( bár ezt kétlem ) , de egy lelki roncs vagy.

A mentalitásod, a lelki világod, a gondolkodásod, a hozzáállásod stb,stb,stb hibás!


Az pedig egyetlen nőnek se kell.


Egy sikeres alfa nem hisztizik itt , sajnáltatja majd fényezi magát... Te érzelmileg egy gyenge ember vagy. Alkalmatlan párkapcsolatra.

2019. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!