Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alkohol lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé selejtes vagyok: ronda az arcom és csendes vagyok. Emiatt hiába próbálkoztam ismerkedni, minden lány csak visszautasított. Emiatt gyakran szokott rossz kedvem lenni. Eddig nem nagyon ittam alkoholos italokat, de most nyáron rávett pár barátom arra, hogy menjek velük inni párszor. Akkor mindig jobban éreztem magam, elfelejtettem egy időre azt, hogy milyen sz*r vagyok. Szeptember óta viszont nem találkoztam velük, mert egy meszebbi városba járok egyetemre. Azóta talán 2szer vagy 3szor voltam inni összesen, a koliban lévő barátaimmal. Akkor is olyan jó volt elfelejteni a gondjaimat.


20F


2019. jan. 26. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Az alkohol nem megoldás semmire.
2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de mivel csak ideiglenesen segít, ezért folyamatosan kell alkalmazni.
2019. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődik az alkoholizmus.


Inkább menj pszichológushoz helyette.

2019. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy most sokkal több dolgom van, mint nyáron (az egyetem miatt), de valahogy mégis rosszabb kedvem van, mint nyáron. Pedig azt csinálom, amit szeretek. Ezért érzem úgy, hogy talán az alkohol tudna segíteni.
2019. jan. 26. 21:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem megoldás, viszont pár év alatt masszív alkoholista lehetsz.Ma csak ezért, holnap már azért, harmadnap már amazert is inni fogsz...
2019. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem segít, bár mértékkel van pozitív hatása, de csak mértékkel. A te problémádra nem megoldás. Van úgy, hogy az ember besokall, én most 34 évesen érzem azt, hogy most jön ki rajtam az elmúlt 10-15 év összes terhe, állandó hajtása. Ilyenkor találni kell valami normális lazítási módszert, több pihenés, esetleg valami háziállat, ha tudsz róla gondoskodni, az állatok kifejezetten jók terápiás célra, de ennek tényleg feltétele az, hogy te képes legyél rá, hogy a szükségleteit biztosítsd. Ha pedig nagyon szükséges, akkor pszichológus, nem ciki segítséget kérni, még mindig jobb, mint lesüllyedni.
2019. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor mi lenne a megoldás? Azon nem nagyon tudok változtatni, hogy ilyen selejtes vagyok. Az nem segít, hogy sok elfoglaltságot találok. Amikor reggeltől estig órákon vagyok, akkor addig átlagosnak mondható a hangulatom. De lefekvéskor ugyan úgy előtör az egész.
2019. jan. 26. 22:15
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyanod van,igyàl meg egy sört,nem kell idegenektől engedélyt kérned:D és attól még nem leszel alkoholista.
2019. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem feltétlenül ördögtől való, viszont ne a szorongásod miatt igyál, ne az alkohol legyen a megoldás. Pszichológus tényleg jó ötlet, én is jártam, megnyugtató, még ha nem is oldja meg a helyzetet 100% ra, legalább kibeszéled magadból a problémád.
2019. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, pszichológushoz menj el.
2019. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!