Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen veszélyes lenne az internetről való randizás?

Figyelt kérdés
Unokatesóm mesélte hogy a barátnője kórházba került kérdeztem hogy miért és azt mondta hogy hát internetről találkozott egy "szép" fiatalemberrel a randi végén visszautasította és emiatt egy kicsit elverte Unokatesóm barátnőjét. A férfi ellen természetesen eljárás indult, de egyszerűen hihetetlen nekem ez az egész hogy ilyen hogy történhet meg Miért történik meg?
2019. ápr. 28. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Elég kirívó eset, egyáltalán nem gyakori jelenség.
2019. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
A neten is és a való életben is vannak ilyen emberek. Ugyanennyi erővel az Instantban táncolva is összefuthatott volna vele.
2019. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, nincsenek közös ismerősök, még a valódi nevében sem lehetsz biztos az illetőnek. Emiatt valóban veszélyes, mert normál esetben mire eljutsz az első randiig, a legfontosabb dolgokat biztos tudod a másikról másoktól. (Házas, gyereke van, autista/aspergeres, ült börtönben, stb...stb...). Internetes ismerkedésnél akkor jutsz az ismerősei közelébe, amikor már hosszabb ideje gyűritek az ágyat, és akkor jöhet a meglepetés, mert ugye eddig csak annyit tudsz róla, amit ő elmesélt magáról.

Én randiztam már úgy valakivel, hogy erős gyanúm lett arra, hogy komoly mentális beteg, kezelés alatt álló, de senkitől se tudtam megkérdezni.

2019. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen állatok az internettől függetlenül is jelen vannak a társadalomban, szóval kár bele keverni ebbe az internetet.


Talán egy fokkal kevésbé lutri a személyes ismerkedés, de ugyan ez megtörténhetett volna akkor is, ha személyesen ismerkednek meg.

2019. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

-lakásra ment a csaj

-kihalt helyre ment a csaj

Mást nagyon nem tudok elképzelni. Fényes nappal, forgalmas helyen elég ritka, hogy úgy elporolják az embert, hogy kórházba kerüljön.

Legalább a helyszínnel körültekintőnek kellene lenni.

32/f

2019. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon részleteket nem tudok de úgy tudom hogy forgalmas helyen volt a randi csak aztán valahogy olyan helyre keveredtek ahol kevesen voltak
2019. ápr. 28. 10:24
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy remélem hogy két évre lesittelik az ilyen embert
2019. ápr. 28. 10:27
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Neten csak abberált kitaszított emberek ismerkednek, akik többnyire frusztrált pszichiátriai esetek. Ritkaság számba megy, ha internetes ismerkedés komoly kapcsolatot hoz, mert neten tényleg csak a legalja van.

Ismeretlen emberrel nem szabad első alkalommal olyan helyen találkozni ahol nincs tömeg, illetve házra se szabad menni.

Ismerősi körömben nem is tudnék olyan fiatalt mutatni aki idegennel jött össze. Mind valamelyik rokon jó ismerősének fia, lánya, vagy osztálytárs, munkatárs. Könnyebb úgy kapcsolatot kialakítani hogy évek óta ismerik egymást a felek vagy pedig a családtagokat.


Férfi létemre én se mernék vadidegen nővel ismerkedni, mert nem tudom milyen az előélete, akár még darázsfészekbe is nyúlhat bárki egy ismeretlennel, mint ahogy a kérdésben szereplő lány is.

2019. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolóval teljesen egyetértek. Minden ismerkedésnek/találkozásnak van rizikója. Ha neten ismerkedünk célszerű elhúzni, részletesebbé tenni egy kicsit a levelezéses/telefonos ismerkedést. Egy kicsit a "sorok mögé" kell nézni, és lehet,hogy így ki lehet szűrni ha valaki agresszivitásra hajlamos.

Bár itt az oldalon is számtalanszor olvashattuk,hogy sajnos esély van arra is,hogy néha hosszabb idő kell ahhoz,hogy kiderüljön, az illető pszichopata.


Nyilvános/forgalmas helyen kell találkozni, akár többször is, nappal,és még véletlenül sem szabad, bármilyen erős a vonzalom,és bármennyire szimpatikus, felmenni a lakására.

2019. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9-es, csak részben értek Veled egyet. Manapság sokan ismerkednek neten, és többségük nem veszélyesebb, mint az élőben, ismerős által ismerkedés.Egyszerűen nincs olyan közeg ahol ismerkednek, és tesznek egy próbát. Nincs ezzel baj.


Én is bizalmatlan vagyok, nem ismerkedtem neten, de az,hogy idegennel se ismerkedjünk...nehéz kizárni az életünkben.

2019. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!