Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nők! Mitől lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mitől lesz egy pasi népszerű köztetek, és mitől fogjátok hanyagolni?

Figyelt kérdés
Pl munkahelyen, suliban, ahol sokan dolgoznak együtt, mitől lesz egy férfi népszerű, és kapós köztetek, és mitől fogjátok hanyagolni, keresztülnézni rajta? Mik azok a külső és belső tulajdonságok, amik alapján ez eldől?

2019. márc. 3. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem attól, ha látszik rajta hogy nem feszül. Látszik hogy rendben van magàval akkor is ha nem egy topmodell alkat. Nincsenek feleslegesen gàtlàsai, elfogadja ami adatott neki és mer közvetlenül beszélgetni poénkodni. Szerintem ettől népszerű valaki. És szerintem az taszító amikor egy pasi ugyan nagyon jól néz ki, de tudja magáról és rendesen szerelmes magàba. Vagy ha például egy pasi nagyon erőszakos és tapad mint egy matrica az is taszító. Mondjuk ez utóbbinàl általában lesír hogy mennyire elégedetlen valamivel és bizonyítani akar ami már eleve megint olyan feszülősssé teszi a szitut amitől én rosszul vagyok.
2019. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem a népszerūség érdekel, hanem az, hogy lássak benne valamit, ami miatt páromnak eltudom képzelni, egy olyan párkapcsolatban, ahol kötõdés, odaadás jellemzõ.


Ha valaki “népszerū” a lányokkal, az köti le, hogy mindenkit meghódítson, az már régen rossz. Ahelyett, hogy egyszerre egy nõre fókuszáljon, hogy vele mélyítse el a kapcsolatot, inkább arra büszke, ha minél több nõre rámászhat.

2019. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
30+ evesen mar nem a hangos hanem az okos pasik szamomra a nepszeruek. Nem erdekel a harsany de feltuno egomacska.
2019. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Külső tulajdonságok nem játszanak ebben.

Legyen nyitott, vicces, legyen önbizalma. Lehessen vele bármiről lazán beszélgetni. Ne akarjon feltétlenül összeszedni valakit. Szóval lehessen vele csak úgy barátilag hülyéskedni meg dumálni.

Meg persze néhány alap emberi érték. Minimális intelligencia, kedvesség, türelem, hogyha párja van akkor hűséges, becsületes stb. Szóval úgy általánosságban legyen jó ember. Ez nemtől függetlenül fontos ahhoz, hogy valaki a társaságunkba tartozzon.

Amitől hanyagoljuk az az, ha ezek a fenti dolgok nincsenek meg benne. Nyilván ha csendes, nem nagyon lehet vele beszélgetni, vagy nyomul, feltétlenül csajozni akar akkor felejtős. Vagy ha bunkózik vagy lenéző vagy 2 mondatot nem tud elmondani normálisan, esetleg tök hülyeségeket mond vagy csinál.

2019. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Jóképű srác ---> kapós

Nem jóképű srác ---> felejtős

2019. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
5 —-> erre maga az élet cáfol rá... te is tudod ;)))
2019. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 Ez nem tini kategória. Felnõtt emberek ennél összetettebben gondolkodnak, fõleg ha volt már nekik jópár negatív/pozitív tapasztalatuk, ami alapján szelektívebbek lesznek.

Te valamiért leragadtál a tini korban, nem megy a komplexebb gondolkodás?

2019. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire vicces, szórakoztató, beszédes ÉS ez mellett mennyire férfias, tökös, magabiztos. Mindkét rész fontos, mert az első az lehet egy férfiatlan bohóc, aki lehet hogy vicces, de vonzódni nem fog hozzá senki, míg a második egy férfias, de csendes ember, hozzá lehet hogy fog egy-két nő vonzódni, de biztos nem lesz népszerű.


A jó külső segít, de pl. nálunk is van egy 170 centis, nem túl jóképű (igaz legalább izmos, jól öltözött) srác, aki elég népszerű (szexuálisan is), szóval ez nem feltétel, de persze nem is hátrány.

2019. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7# Szerintem meg egyszerűen csak reálisan látom látom a dolgokat. Jobb külsejű pasik mindig is népszerűbbek a nőknél, minden életkorban. Nem is értem mi a vita tárgya.
2019. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érzelmi beállítottságú, arra felfigyelnek a nők, vagy ha jó kiállású, vagy mondjuk aktiv, ha seghíteni kell egyből ott terem, potenciális, vagy esetleg jó a humora.
2019. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!