Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan középkorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan középkorú, egyedülálló férfi, aki egy vonzó, intelligens nő érdeklődésére és közeledédére inkább elzárkózik és menekül? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Közeledés = nem nyomulás, hanem simán érdeklődés, figyelmesség, kedvesség
2019. ápr. 28. 12:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert valaki vonzónak tart valakit, az nem jelenti, hogy kapcsolatot is akar tőle. Főleg, ha ennyire látványosan nem kér belőle és már menekül, hogy akadj le róla.
2019. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%
Neked középkorú a 37?? Te hülye vagy. Megmondom páromnak, aki 39,hogy most igazán érezze magát annak. Középkorú az 50-es korosztály...
2019. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%
12: így van.
2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8%

Én sajnos tuti így viselkednék. Azért, mert: 1, van egy alapbetegségem, ami miatt totál gátlásos vagyok, így ebből adódóan; 2, nem tartanám méltónak magamat hozzá, így sajnos elengedném.

Még egyszer sem adtam magamnak esélyt (és másnak sem), hogy kipróbáljam, milyen az, ha van az ember mellett valaki.

2019. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
14: és ha sosem voltál még nővel?
2019. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

9-es: miért gondolnád, hogy nem működne?

10-es: mi nem tetszett a személyiségében? mi volt vele a baj?

12-es: köszönöm a minősítést :))

14-es: miért nem éreznéd magad méltónak hozzá? meg mit jelent, a gátlás? ilyenkor milyen gondolatai támadnak az embernek?

2019. ápr. 28. 12:48
 17/30 anonim ***** válasza:
36%

15: sosem voltam még;


16: az emberek a megszokottat, a természetest veszik alapul mindenben. Ha valaki ettől eltér valamennyire, attól már távolodnak, furának tartják. „Gátlás”: egyrészt felfedni előtte a problémámat, másrészt eddig nagytöbbségében rengeteg beszólás, b×t kaptam már az életben, így az önbizalmam 0. Így összesítve önmagamat gátolom, hogy teljesebb életet éljek – már amennyire lehet.

2019. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
nekem volt olyan hogy egy nő aki intelligensnek szépnek tarja magát próbált ismerkedni de nekem nagyon unszimpatikus volt úgyhogy leráztam .
2019. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Bár nem nekem szól, de leírom. Hát, nem kívánom senkinek ezt a szintű gátlást, a testi tünetek mellett előjönne bennem a tapasztalatlanságom is. De ahogy írtam, életem legnagyobb szerencséjét, ziccerét nem hagynám ki, megpróbálnám összeszedni magam. Veszítenivalóm nem lenne. Ha tudnátok ti nők, hogy mi gátlásos férfiak mennyit gyötrődünk magunkban! Én pl. minden nap kb. 48269753-szor szoktam ilyenekről ábrándozni, így arra gondolnék, hogy lesz ami lesz, ezt nem lehet kihagyni, mert ekkora oltári bazi nagy mázlim sosem lesz még egyszer! Ebből próbálnék erőt meríteni ahhoz, hogy öszzeszedjem
2019. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
12. Te bolond vagy! A 37-39 éves mi, ha nem középkorú?? Tán fiatal? Jóhogy nem már tini! Az 50 éves a középkorú? Persze, majd ha 100 év lesz az átlagéletkor! De jelenleg kb. 70 év, úgyhogy a 37-39 mint középkorú, teljesen megállja a helyét.
2019. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!