Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan középkorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan középkorú, egyedülálló férfi, aki egy vonzó, intelligens nő érdeklődésére és közeledédére inkább elzárkózik és menekül? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Közeledés = nem nyomulás, hanem simán érdeklődés, figyelmesség, kedvesség
2019. ápr. 28. 12:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%
Összeszedjem magam.
2019. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
Én most pont ilyen szituban vagyok. Van egy nagyon helyes csaj, intelligens is és nagyon sok mindenhez ért. Nagyon kedvelem. De neki a kommunikáció nagyon nem megy közeledésnél, legalább is velem és néha én is menekülök előle, mert képtelen magát normálisan kifejezni. A közeledése az mindig félresiklik, mert átcsap passzív-agresszívba, sőt néha bunkóba, és mindig valami olyat nyilvánul meg, amitől a falat kaparom (Pedig nagyon kedvelem.). És független, hogy bátor vagyok én is inkább visszavonulót fújok ilyenkor. Egyszerűen nem tudja a közeledését úgy kinyilvánítani, ahogy egy egyszerű barát esetében csinálja. A kulcs a kommunikáció. És látom rajta, hogy nem gondolja komolyan amit mond, sőt ahogy kimondja amit mond, rájön, hogy ezt megint elszúrta, mert hülyeséget mondott megint. Ennyi a sztori.
2019. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%
22: És emiatt nem kell neked? Hiszen már tudod, hogy mit akar! Mondd meg neki ezt, vagy már tudja? És miket szokott mondani, amit így elszúr? Lehet, hogy gátlásos ezt jól kifejezni.
2019. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
9%
Nekem ő kell, csak az a baj, hogy az alapvető kommunikációnál megakadunk, általában az ő hibájából, mert valamit kötelező beszólnia. És tudod ez azért az ember kedvét szegi. És igazából néha már én sem akarok megszólalni nála, mert egyszerűen tartok, hogy valami lebaszás lesz abból is már, hogy egyszerűen kedves vagyok vele.
2019. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Lebaszás? :O

De ha kell neked, miért nem hívod el találkozni, vagy miért nem próbálod oldani benne a feszültséget?

Lehet, hogy akkor oldódna és értelmesebben kommunikálna.

Egyébként én is nagyon bénán kommunikálok, mert mindig zavarban vagyok. Igaz, én nem bunkózom. Sőt, nagyon visszafogom magam és inkább túl "lágy" vagyok, valamint simán nyomin viselkedem.

2019. ápr. 28. 13:23
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Hogy oldjam meg a feszültségoldást, ha egyszerűen feszültek vagyok mindketten, nagy részben az ő hibájából? Előtte, mikor nem ismertük egymást, sőt, a falat kapartuk a másiktól (Mert régen nagyon nem kedveltük egymást), akkor nagyon jól elbeszélgettünk, néha több, mint egy órát. Ez az állapot azóta áll fenn, mióta megismertük egymást jobban. Csak a közeledése az mindig nagyon durván félresiklik. És látom rajta, hogy bánja, de mikor a viselkedése generálja ezt, azzal én sem tudok mit kezdeni. Múltkor is leszúrt, mert segíteni próbáltam neki, azt két hétig megpróbált kedveskedni, hogy megint beszéljünk, de az ilyen viselkedéssel én sem tudok mit kezdeni. Egyszerűen nem tudja magát kifejezni ilyen szituációban sajnos.
2019. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
17%

Van, de nem zárkóznék el, kíváncsian figyelnék,tehát nem menekülnék el. Ez nem jelenti azt, hogy nyert ügye van a nőnek, hisz ezért vagyok a középkoromban egyedülálló férfi... ;)

F44.

2019. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%

10es vagyok.

A baj az volt hogy sokakkal nagyon bunkón viselkedett, morgott minden kis sza.rért. Gondoltam ehez nem sok kell hogy egy kapcsolatban velem is így viselkedjen, beszéljen. Később ez be is igazolódott mikor lett barátja hogy mégsem olyan kedves lány, tehát velem is bunkó lett.

Aztán túl "agresszív" viselkedése volt, ami nekem nem vonzó egy nőben. Ne mondjon egy nő már olyanokat hogy : leütöm bamm meg, dögöljön meg az ilyen, és hasonló dolgok...

Hangulatváltozások : ha kedve szerint alakultak a dolgok akkor jó volt, ha nem, akkor már látszott a szemén hogy borzasztó harag van benne! A főnöke voltam tehát ha tovább kellett maradni akkor én voltam a sza.r alak mert ugye erről én döntöttem... Na az ilyen embereket nem bírom. Én is kedves vagyok az emberekkel nem bunkó, és nem csak azzal akinél épp be akarok vágódni!

2019. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk mert az a vonzo no 19 eves. Es emiatt kellemetlenul erzi magat a ferfi.
2019. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
#29: emiatt kellemetlenül?? Azt hittem hogy az ilyen tündérek minden férfi álmai.
2019. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!