Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak tényleg csak az számít, legyen vékony a lány?

Figyelt kérdés

Szóval az arányai, melle, minden más teljesen mindegy, csak legyen nagyon vékony?

Mint pl:

[link]

[link]


Vagy nem muszáj feltétlenül, hogy ennyire vékony legyen, lehet normál, ha arányos, mint pl:

[link]

[link]


Vagy igenis legyen tökéletes, azaz vékony, de hangsúlyos derék-csípő aránnyal, szép mellekkel:

[link]

[link]



Szóval, amikor a legelső kitételként elhangzik "Legyen vékony" melyik kategóriára gondolnak?


2019. ápr. 28. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell felszínesnek lenni? Úgy utálom ezt a világot.
2019. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

Az összes általad linkelt csaj vékony.



Sőt, még az ezeknél a lányoknál tömzsibb, mediterrán típusú nők is vékonyak, ha alkatilag olyanok, és nem zsír van rajtuk.



Akik nyafognak, azok általában nem csak fenékben, mellben "erősek", de bendőben is.

2019. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó az szilikonos, mit keres itt? Szilikonnal bárki ilyen lenne.
2019. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mind vékony, így is tettem fel a kérdést.

Csak érdekel, hogy amikor azt mondják, legyen vékony, az azt jelenti, ne legyen elhízva, vagy azt, hogy:

1, Legyen nagyon vékony, minden más másodlagos


2, Ne legyen komoly feleslege, de lehet átlagos, ha formás, nem kell modellalkat


3, Igenis legyen tökéketes, vékony, hibátlan arányok, de egy gramm plusz se

2019. ápr. 28. 14:03
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ezek mind csontvázak, egy kettő szilikon mellekkel
2019. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A 2-esnek nincs szilikon melle, az egyesnek meg aztán tényleg...
2019. ápr. 28. 14:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a második kategóriában levő 2 kép tetszik. De ez kortól is függ, 30 múltam. 16 éves fiúknak még másak a preferenciái.
2019. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen...sajnos csak az számít, tapasztalatból mondom.

Ugy nézek ki mint az első képen a lány.

És rengeteg férfi odajön csak azért mert csinos , vékony vagyok. Ez az első ami megfogja őket,a külső!

2019. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első két lány például nekem már nagyon vékony. Egyáltalán nem is tetszik az olyan. Lehetett volna ilyen barátnőm, de irtó vékony volt, pedig én sem vagyok egy vasgyúró alkat.

Csak és kizárólag a kicsit tömzsibb, ugyanakkor arányos nők jönnek be.

2019. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Mint tudjuk ilyenkor jönnek rendszerint azok a kommentek, hogy az összes anorexiás és csontsovány, nem szép egyik sem, csak a segges-melles csajok érnek valamit...

Eltaláltam?

2019. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!