Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek ismerkedni már férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ismerkedni már férfiakkal annyit csalódtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Interneten is mindig olyanokkal beszéltem akikről előbb vagy utóbb kiderült valamilyen személyiségzavara van. Volt olyan akivel jártam néhány hónapig arról is kiderült hogy valójában egy elmebeteg.
2019. ápr. 28. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Internet...Nem tanították meg neked,hogy az internet veszélyes? Szinte bárhogyan előadhatjuk magukat,és így megtéveszthetnek minket. Én ezért nem ismerkedem interneten. Hülye az aki interneten ismerkedik.
2019. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akivel összejöttem azokat már ismertem személyesen igaz távolról, és így írtak rám interneten. De ők is ilyenek voltak.
2019. ápr. 28. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne ad fel!
2019. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Azért kíváncsi lennék, miért is titulálod pontosan elmebetegnek némely embereket, pedig lehet, hogy veled van a gond.
2019. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmit, jobb félni, mint megijedni. :)
2019. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Talán ez azért van, mert veled sincsen minden a legnagyobb rendben.
2019. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Mindenért áldozatot vagy kockázatot kell vállalnod... ha párkapcsolatra vágysz, kénytelen leszel megbízni az illetőben, de ez nem jelenti azt, hogy azonnali és feltétlen bizalmat kell szavaznod mindenkinek!
2019. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincsen pár kollégád vagy barátod, akiknek van facér férfiismerősük? Ők legalább valamennyire tudnának kezeskedni, hogy nem totál elmeborult a személy.
2019. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy gyerekes tini hozzáállás, mint aki kb csak az osztálytársait ismeri.
2019. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbálj figyelni az apró jelekre, hogy ki okés, ki nem okés, és ne engedd magadhoz addig senkit sem, akí biztonságosnak nem érzed az egyént.
2019. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!