Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak annyira a komoly kapcsolatok miatt?

Figyelt kérdés

Nekem màr fiatalabb koromban sem volt problémàm a csajozàssal, egész egyszerűen meg tudtam talàlni a csajokkal a közös hangot, ami többször is az àgyig vezetett. Többször is hasznot húztam ebből, màr 9.-es koromban is a felsőbb éves csajokkal lógtam, amelyik évfolyamtàrsam meg érdeklődött iràntam, azt mindig kihasznàltam. Ha nem volt nàlam valami, csak kérnem kellett. Később ràjöttem arra, hogy e képességből hasznot lehet húzni az élet egyéb területein is.


Hiàba, egy javíthatatlan aljas ember vagyok.


Amint azonban nézem az eseményeket, többször làtom, hogy egyes pasik borzalmasan kiborulnak a nők miatt. Most itt eszembe jut, hogy pl. aki miatt màr egy 1 éve sirdogàl, az nekem 1 éjszakàs nő, akiben semmi különlegeset nem làtok.


Hogy a fenébe tudnak akkor egyesek ennyire töketlenek lenni.


A vàlaszokat előre is köszönöm. Gúnyolódni, lehordani mindennek lehet, ehhez màr hozzàszoktam. De legyen benne valami értelmes mondat is. Köszi, üdv.


2019. máj. 1. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon értem, mi a kérdés.
2019. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
30 éves sportos, diplomás férfi vagyok, van egy 500 nm-es luxusházam saját úszómedencével, 2 Ferrarim, a Balatonon egy luxusnyaralóm, 5 jól menő vállalkozásom és kb. 2 milliárd forint megtakarításom. Nem társat keresek, csak dicsekedni jöttem.:)
2019. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát én sem értem, hogy mi folyik itt fent. Hát tényleg, mi folyik itt fent?


Én nem értem ezt emberek, komolyan mondom, hogy mi megy itt! Ti csak panaszkodni tudtok, de cselekedni azt nem! Nem úgy, mint én.



Nézzetek meg engem! 15 éve még kigúvadt szemmel bámultam a lányokat, és alig vártam, hogy otthon könnyítsek magamon egy régi NDK-s szexvideót bámulva. Ma meg mi van? Hát az van emberek, hogy alig tudom magamról levakarni őket, és a feleségem egy világhírű divatcég alelnökének az unokahúga! Mert én tettem is magamért, nem úgy, mint ti, akik csak itt fent tespedtek! Emberek, itt önfejlesztés van meg haladás ezerrel!



10 éve még portás voltam egy gyárban, ma meg egy nagyvállalat elnökének a fia lapátolja a havat és sepregeti a faleveleket a házam előtt. Két vállalatnak vagyok a vezérigazgatója, kettőnek pedig az elnöke, értitek emberek? A garázsomban meg nem férnek el az autók.


Mert van ám itt kultúra, meg változás és biznisz ezerrel, csak akarni kell mindent emberek! Mert én akartam is változni, nem úgy, mint ti, akik csak senyvedtek magányotok mocsarában.



10 éve még gyakran zsíros kenyeret ettem lila hagymával, ma meg már lassan megunom az éttermeket meg a svédasztalos partikat a luxushajókon. Most lassan újra arra kezdek vágyni, hogy ropogjon a számban a zsíros kenyér és marja szét a nyelvemet a lila hagyma.



Régen még könyörögve kellett lealkudnom egy óra árát a piacon, ma meg már bármelyik órát megvehetem, mert én tettem is magamért veletek ellentétben! És az órások könyörögnek, hogy ne vegyem már meg a boltjukat, mert nem fognak tudni megélni! Mert itt innováció van és személyiségfejlődés, van ám itt kultúra, csak keresni kell és tenni érte emberek!



Lassan már újra BKV-zni fogok újra, mert nem tudom eldönteni, hogy melyik kocsiba szálljak be reggelenként! És már meguntam az otthoni tv-mozizást is, és újra fekete-fehér Videotonon gondolkozok meg Sokol rádión!



Már a bankautomatákat is sajnálom, nehogy kiürüljenek, amikor pénzt veszek fel. Mert én cselekedtem is, és lelőttem a galambot, megsütöttem, és jóízűen megettem, nemcsak vártam hiába, hogy a számba repüljön! Értitek már? Mert itt fejlődés van, haladás meg biznisz!



És amikor papírgyűjtés volt a múltkor, a szomszéd kissrácnak odaadtam néhány köteg pénzt is, mert már nem tudtam mit kezdeni vele! És már a feleségem is azt akarja, hogy egy ideig piknikezzünk szalonnasütéssel, kenyérrel meg csípős paprikával, mert az ötcsillagos éttermeket meg a luxushoteleket már unja! Néhány marék ékszert meg beadtunk a MÉH-telepre!



Értitek emberek? Ez van velünk, így is lehet élni, mert változás van és akaraterő ezerrel, meg önfejlesztő tréning és önmegvalósítás!



De tudjátok mit? Hogyha nem akartok megváltozni, és így akartok továbbra is tespedni, akkor ám legyen, én nem bánom, ti fogtok ezután is rosszul járni! De így ne is panaszkodjatok itt fent emberek!

2019. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2


Nos, nekem elég 1 Ferrari is, és mivel 18 éves koromtól jàrok ki Svàjcba (van kihez mennem) a több ezer frankos fizetésből kb. 10 év múlva összegyűlhet annyi, hogy kényelmesen tudjak venni egy olyan sportkocsit.


Veled ellentétben én dicsekszem, mert eszméletlen nagy szerencsém van. :-)

2019. máj. 1. 13:23
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Jajj Balázska, inkább menjél ki majálisozni.
2019. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A szerencse nem az, amivel dicsekedni kell. Dicsekedni a munkával elért eredményekkel kell.


Amúgy nem 1980at írunk, hogy nagy szó legyen, hogy néha kimész Svájcba.

2019. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Téged azért nem visel meg érzelmileg semmi, mert nincsenek érzéseid. Ezért vagy aljas és ezért használsz ki mindenkit, akár, ha kell valami, akár, ha dugásra kell egy nő. Mivel fényezed is magad igen rendesen, a diagnózisom az, hogy nárcisztikus vagy.
2019. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amúgy hidd el, bármennyire is szerencsés valaki az életben, a nagyképűséget nem sokan tolerálják. Oké, hogy könnyen megdugsz nőket, de ők sem akarnának tőled ennél többet, már amelyiknek van legalább egy maroknyi esze(nőként mondom). Én is szerencsés vagyok az életben, a párom is az, csak nem vág fel vele, de ha olyan stílusom lenne, mint neked, baromi elcseszettnek érezném magam.
2019. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező, jár a buksisimi, amiért te vagy az élet császára.


Szerencsés lelkinyomorék vagy, szó se róla.

2019. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak zárójelben írom le, hogy a 3-ast ironikus paródiának szántam.
2019. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!