Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a nők inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők inkább komoly kapcsolatot és a férfiak meg inkább laza kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pl netes hegyeken is a nők arra panaszkodnak hogy csak szexet akarnak a férfiak. Miért a nőknek miért nem jó a csak szex?


A nők érzelmessebbek lennének, magasabb EQval rendelkeznek és emiatt nekik fontosabb hogy olyannal legyenek akit szeretnek vagy mi lehet az oka ennek?


2019. ápr. 24. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz. a társkeresőn általában a nagyon jóvágásu férfiaknak válaszolnak a nők akin látszik is hogy pénze is van és a nő meg csodálkozik hogy egy ilyen férfi csak megdugni akarja nem értem miért ceodálkoznak ezen. Egy átlagos férfi nem sexkapcsolatot akar de az átlagos férfiaknak nem is nagyon válaszolnak . És a férfi minél később keres magának párt annál nagyobb lesz neki a választék a nőknél értelemszerűen fordítva van (férfiak elöbb halnak )
2019. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Ez nem igaz, nem vagyok helyes laza kapcsolatot akarok, igaz nem sok nő válaszol de volt azért és mikor kérdeztem milyenek itt a férfiak, mind azt mondták hogy csak lazát akarnak sajnos...
2019. ápr. 24. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak, akik komolyat, vannak akik lazát akarnsk.

Aki családot szeretne alapítani, az tartós kapcsolatot keres.

2019. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Nyilván vannak ilyenek is olyanok is de ha átlagos nézünk jóval több nő akar komolyat mint lazát....
2019. ápr. 24. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

"Pl netes hegyeken is a nők arra panaszkodnak hogy csak szexet akarnak a férfiak."

"A nők érzelmessebbek lennének, magasabb EQval rendelkeznek"


Ha egy nő arra panaszkodik, hogy a férfiak csak szexet akarnak, akkor azt a nőt ne említsük már magas EQ-val rendelkezőnek, mert a férfiak egy részét lazán ignorálja. Ez nem magas EQ, hanem felszínes hiszti.


Amúgy a nők is ugyanúgy nyitottak a laza kapcsolatra, ha a megfelelő férfi közeledik hozzájuk.

2019. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem életkorfüggő. Az első szerelmeknél tiniként nagyjából egyforma az arány: páran csak szórakoznak, de a többség úgy érzi, hogy 14-15 évesen megtalálta élete párját, akivel aztán életük végéig együtt maradnak. Viszont nagyon kevés kapcsolat lesz valóban ilyen. A legtöbb pár hónap, esetleg 1-2 év alatt véget ér. A lányok elég hamar rájönnek arra, hogy jóval nagyobb lehetőségeik vannak annál, mint hogy csak az osztálytársak, iskolatársak, gyerekkori barátok közül válogassanak. Jön a középiskola, főiskola, egyetem, ahol újabb és újabb fiúkat ismernek meg, ehhez hozzá jönnek még az internet és a közösségi oldalak adta lehetőségek is. Hatalmas lesz a választék, ahol mindig lesz a jelenlegi kapcsolatánál jobbnak ígérkező, vagy ha épp nincs kapcsolata és szeretne, akkor könnyedén találhat. Ezáltal nem akarnak hamar elköteleződni, keresik a számukra elérhető legjobbat. Közben sorra dobják a fiúkat, akik így lassan elengedik a komoly kapcsolat gondolatát és alkalmazkodnak a rendszerhez. Nem akarnak X+1-edszer is koppanni, így inkább már ők is csak laza kapcsolatot szeretnének, vagy semmilyet. Ez működik is olyan 28-30 éves korig, amikor a nők elkezdenek gondolkozni a gyerekvállaláson. Ekkor kerül náluk előtérbe a komoly kapcsolat gondolata, csak eddigre a komoly kapcsolatot akaró férfiak egyik része már talált magának párt egy konzervatívabb lány személyében, a másik részük meg már részben vagy egészben elengedte a családalapítás gondolatát. Itt jön az a rész is (amit a nők nagyon nem szeretnek hallani), amikor az olyan férfiak, akik eddig tudatosan építették az életüket, karrierjüket, egzisztenciájukat, úgymond beérnek, vonzóbbá válnak mint korábban bármikor voltak. Ezt észre is veszik és mivel a lazább kapcsolatokhoz szoktak, amikre pedig alkalmasabbak a 20-on éves lányok, mint a 30-as nők, így őket részesítik előnyben. Van a másik típus, aki csak úgymond öregebb lett, de igazából nem ért el különösebben semmit, esetleg szenvedélybeteg, férfiatlan, önállótlan, ők pedig nem fognak kelleni a korukbeli nőknek akkor sem, ha ők maguk szeretnének komoly kapcsolatot.

Szóval mint írtam, szerintem életkorfüggő. Fiatalon kb. hasonló az arány, fiatal felnőttként (20-as korosztály) ma már inkább a fiúk, középkorúként (30-asok) pedig inkább a nők szeretnének komoly kapcsolatot.

2019. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez érdekes mert én komolyat szeretnék és több férfi ismerősöm is.

Egyébként meg csak meg kell nézni a nők képeit társkeresőkön. Mellek kitéve, több tonna vakolat, csücsörítős száj, mindez 30 felett... Szerinted így keresnek a nők komoly kapcsolatot? Hagyjuk már...

2019. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés mit értetek komoly alatt?Az 1-2 éves kapcsolat már komoly?Akkor komoly ha összeköltöznek?Vagy csak az amiből házasság lesz?

Szerintem a legtöbb kapcsolat komolynak indul, csak aztán kiderül,hogy mégsem működik és ha nem sikerül ezt normálisan tisztázni az elhagyott fél felháborodva azt gondolja, hogy a másik lecserélte jobbra,eleve komolytalan volt stb...

2019. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!