Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz rávenni egy huszonéves lányt, hogy eljöjjön pl. egy kávéra?

Figyelt kérdés
10-ből 9 próbálkozásnál nem sikerül. Mindig jönnek azok a kifogások, amik ilyenkor mindig elhangzanak, hogy mennyit kell tanulni, holott mindenkinek mindig van egy órája/fél órája arra, amire akar szánni. Nem tudom, mitől félnek ezek a csajok, mintha egy kávé bármire is kötelezne bárkit.
2019. máj. 1. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Mivel napi több száz férfi hívja kávézni netről, ezért el tudod képzelni a továbbiakat. Ha ennyi kávét inna, koffein mérgezésben halna meg. Pedig a koffein halálos dózisa elég magas.
2019. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Talán nem tetszel nekik,nem gondolod?

Akkor meg ne csodálkozz

2019. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én csak akkor mondtam randira nemet, amikor lejött beszélgetés közben, hogy első randin mindenképp elvárja a szexet, kb még ha nem leszünk egymásnak szimpatikusak, akkor is, mert különben neki "nem éri meg" és inkább el se hív. De nen találtam ki kifogást, közösen megegyeztünk, hogy ebből nem lesz randi. Csodálom, hogy van még, akinek egy sima kávézás, beszélgetés egyáltalán szóba jöhet még.
2019. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Na, nekem meg 10-ből 10-szer nem sikerül.
2019. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán rosszul próbálkozol. Nekem pl. fura ha valakit elōzōleg nem ismerek és mint derült égbōl villámcsapás, elhív. Nem kötelez semmire a kávé, de az ember simán csak furcsán érzi magát egy tökidegennel kettesben, aki random elhívta ōt. Könnyedebb az ismerkedés, ha pl. egy környezetben vagytok, pl. egyetemen, valamilyen eseményen, társaságban és ott ismerkedtek, beszélgettek, ami ha jól alakul, akkor tovább folytatjátok kettesben. Elōfordulhat az is, hogy valaki idegennel megy kávéra, de ritkábban, lehet tartani attól, hogy kellemetlen élmény lesz, ennél kellemesebb, ha ismerōs környezetbōl hívsz el valakit.
2019. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tetszel nekik.
2019. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Magad írod le a választ.


"mindenkinek mindig van egy órája/fél órája arra, amire akar szánni"


Amire akar szánni.

2019. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1. Én is huszonéves vagyok.

2. Olyanról van szó, akivel egy közösségben ismerkedtem meg, aminek mindketten a tagjai vagyunk.

3. A napi több száz azért túlzás, mégha mégoly népszerűek is a csajok

2019. máj. 1. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Mert annyira fent hordják az orrukat, hogy beleesik az eső.

Ezek fognak évekkel később ugyanitt picsogni, hogy nincs egy normális férfi, aki elhívná őket randira.

2019. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nem vagy az esetük,vagy sok nekik a stílusod..
2019. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!