Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más sem szokott próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem szokott próbálkozni az ismerkedéssel negatív hozzáállás miatt?

Figyelt kérdés

Sokszor teszem fel magamnak a kérdést, hogy van-e értelme időt pocsékolni rá mikor az előző meg az azelőtti lánnyal sem jött össze.

Ti ilyenkor lazán el tudtok tekinteni felette, hogy úgysem jött volna össze, vagy bennetek van a 'de jó lett volna mégis megpróbálni' érzés?

Már csak amiatt is mert mondjuk nem vagytok top külsejűek, presztízs értékűek, és emiatt eleve hátrányosként tekintetek magatokra.



2019. máj. 2. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Nincs értelme. Mivel ugyse lesz belőle komoly dolog, csak magadat csapod be ha esetleg valami elindulna.


Jónak indul, beleéled magad, annál nagyobb a pofáraesés.

De próbálkozni lehetsz, ha ügyes vagy egy egy dugas összejöhet.

2019. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudsz mit tenni, manapság ha nem vagy jó pasi nem sok esélyed van. Próbálkozni kell, így vagy úgy pénzzel, humorral, vagy bármivel amivel meg tudsz fogni egy lányt. Ha nem próbálkozol kitartóan szűz maradsz.
2019. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos ügyes sem vagyok, ez már bukta...

Szűz már nem maradok, mivel nem vagyok az, de ez csak egy tény. Nem változtat azon, hogy ugyanolyan szerencsétlen vagyok attól, de mivel nem az én hibámból vagyok az nem is fáj bevallani magamnak.

2019. máj. 2. 16:48
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Én már azt se tudom hogy kéne próbálkozni. Sose volt síkerem.Nem is értem valakinek hogy lesz nője.
2019. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Ne olyanoktól kérj tanácsot akik maguk is úgymond Lúzerek. Az válik Lúzerré, aki el is hiszi magáról, hogy az. Ha azt gondolod ocsmány vagy, nézd meg őt.

[link]

És milyen csaja van?

2019. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem a logikád. Ha mindenki így állna hozzá, mert az elöző lányokkal nem jött össze, akkor mindenki egyedül rohadna élete végéig.

Konkrétan milyen negatív tapasztalatod volt, ami ennyire kiábrándított?

Nekem is volt, hogy nem jött össze pasikkal, aztán összejött valakivel, de vele is egy időután szakítás lett, aztán egy másik, jó volt, élveztem, de vele is szakítottam végül. Mindez azt jelenti, hogy tovább próbálkozom, ha sikerem lett volna, akkor nem kellene próbálkoznom, ennyit erről.


A top külső, presztízs érték dumádat nem értem, te nem láttál “nem top” embereket kapcsolatban sosem? Szoktál te egyáltalán kijárni a lakásból, a külvilágba? Feltűnt, hogy a valóságban sokféle tökéletlen ember is kapcsolatban van, nem csak a toppok? Vagy te is valami idealizált amcsi romantikus filmekből veszed a világképed?

2019. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Rengeteg csúnya embernek van párja, ne add fel semmiképp! Nekem pl. sose tetszettek a szépfiúk és nem vagyok ezzel egyedül.
2019. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam most került bele az a bizonyos utolsó csepp a poharamba.
2019. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
5-ös.Ha beutazza a világot akkor a bőre alatt is pénz van. Így már minden érthető.
2019. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az ábrándított ki, hogy sose tetszettem még senkinek annyira, hogy szóba álljon velem, aki persze nekem is tetszik. Mindig adtam magamnak egy esélyt, de legbelül tudtam, hogy nem fog összejönni, így is lett mindig. Mindenki már kapcsolatban van, de ha nincs akkor meg biztos nem rám vár, hanem valami sokkal jobb pasira.

Ez pedig rettentően emészt.

Láttam nem top embereket kapcsolatban, de azokat akik tetszenek mindig top emberekkel jönnek össze, pedig itt most egyáltalán nem a legtökéletesebb nőkről beszélek.

Feljavítottam magam amennyire csak lehet, ha nem megy így sem, senki nem kíváncsi rám több mint egy éve akkor mi mást tehetnék minthogy feladjam?!

2019. máj. 9. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!