Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben milyen szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben milyen szórakozó helyre érdemes elmenni egyedül péntek este?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem a városba, nem ismerek sok embert. Szingli vagyok és unom. Nem vagyok nagy parti arc, nem is szoktam már régóta eljárni bulizni, nem is vágyom rá, de egyedül sem jó. Van valakinek valami jó tippje?

2019. ápr. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk a korodat, az érdeklődési körödet, a lehetőségeidet, a foglakozásodat és sok olyat dolgot, ami alapján javasolni lehetne valamit.

Tapasztalatom szerint nem nagyon lehet unatkozni Debrecenben, de elsősorban neked kell feltalálnod magad!

2019. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hány éves vagy, nem mindegy férfi vagy e vagy nő,nem mindegy a célcsoport sem, és gondolom az sem, hogy hol laksz (bar van taxi, de volt hogy sírva vonszoltam haza magam a hidegben a város egyik feléből a másikba)..Ha konkretizálod, sokkal könnyebb tippeket adni
2019. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Roncs. Ott tudsz beszélgetni, nem olyan hangos, mint egy szórakozóhely
2019. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# vagyok, ezt persze akkor, ha ismerkedni akarsz. Ha csak szex kéne, akkor valami szinglik éjszakája buli tökéletes
2019. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egyetem sincs tőlem messze, illetve a belváros sem.

A célcsoport 20+ nagyjából 30 elejéig. 😀

A nem meg szerintem mind1, ahol fiatal férfiak vannak, ott fiatal nők is, illetve fordítva. A munkám miben számít? 😀

2019. ápr. 12. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ha szállítómunkás vagy, akkor a Talyigást javaslom, ha vállalatigazgató vagy, akkor a Rotary-Clubot...
2019. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!