Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy előnytelen külsejű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy előnytelen külsejű férfi csak pénzzel tud csinos nőt szerezni magának?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát logikusan mi másért állapodna meg egy csinos nő egy ronda férfi mellett? Mikor kaphatna jóképű pasikat is.
2019. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Egy okos és pénzes férfi tesz róla, hogy a nője bombázóvá váljon. 80%-ban csak pénz kérdése.
2019. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolok más tulajdonságokra...
2019. máj. 3. 08:19
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
#3 téged sem a belső érdekel, akkor miért várod el, hogy őket az érdekelje?
2019. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Talán nem egyforma minden ember...
2019. máj. 3. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nemhogy csinos, de akármilyen nőt is csak pénzzel szerezhetsz, ha nem nézel ki jól.
2019. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
De,egyforma. És így iagzságos. Ha külsőre szép nő kell akkor virits. Vagy jó külsőt,vagy kompenzálj pénzzel. Ha egyik sincs elégedj meg egy csúnya, de jó belső tulajdonságú nővel. Bár azt sem érdemled meg...
2019. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Baromság,hogy nem találhat csúnya férfi szép nőt.Én sajnos férjes nőként bele szerettem mások által nem jóképünek mondott,mackós alakba.

Nem azt néztem hogy néz ki,sőt úgy szerettem ahogy van.Amivel engem le vett a lábamról a kedvessége,figyelmessége és a stílusa.Nem nyálas volt,de igazi úriember típus.

2019. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Egy csúnya pali testvéremet szép és csábító szavakkal fogta meg. Testvérem ezt pénzzel viszonozza neki. A csávó még egy csokor virágot se költött rá. Úgyhogy vannak még buta nők....
2019. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Vagy még pénzzel se ! Hallottam már olyanról is.
2019. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!