Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett nehezebb barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett nehezebb barátnőt találni? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egyre nehezebb barátnőt találni. Régebben mintha teljesen más világ lett volna, értékelték a belső és külső értékeket. Sokkal nyitottabbak voltak, könnyebb volt beszélgetni velük és jobban fogadták a közeledést.

Jó pár kapcsolatom volt és mostanában azt vettem észre, hogy a beszélgetés sem megy úgy, mint korábban. Az eddigi kapcsolataim kialakulásánál sokkal nyitottabbak voltak, több órákat beszéltünk messengeren akár, telefonon hajnalokig tartó hívások, kölcsönös érdeklődés volt jellemző.

Ez mintha manapság teljesen kihalt volna és konkrétan meg kell szakadni azért, hogy egy lány ugyanazt az érdeklődést mutassa, mint ahogyan a korábbiak tették.


Lehet jönnek majd a negatív hozzászólások és lehet csak én látom így, de nekem ez egyáltalán nem tetszik.

Azóta sokat fejlődtem jellemben is, sokkal nyitottabb vagyok, külsőre is észrevehetően jobban nézek ki (visszajelzések miatt merem leírni), nem vagyok egy unalmas, faképű személy, tisztelem a nőket ahogyan eddig is tettem.


Ennek ellenére mintha 10* olyan nehéz lenne valakivel mély kapcsolatot kiépíteni.


Ti mit gondoltok erről? Ti is érzékeltétek?


F/23



2019. máj. 4. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem az írás alapján, hogy legalább 40 vagy...
2019. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mikor volt az a régebben? Mikor ovis voltál?
2019. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan 3-4 éve körülbelül
2019. máj. 4. 00:27
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert csóró vagy!
2019. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ja, mert mást keresnek egy 18 éves tini srácban, és mást egy 23 éves férfiban. Valszleg nem hozod már a szintet. Én nem tapasztaltam ilyesmit.
2019. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Mert egy 16-17 éves kislánynak teljesen más prioritásai vannak, mint egy huszonéves felnőtt nőnek. Már nem elég az, hogy helyes a kis pofid. 16 éves naív kislányokat könnyű lenyűgözni ha semmi tapasztalatuk nincs még párkapcsolatok terén. Már az is elég nekik, hogy végre valaki rájuk is felfigyelt és randira hívta. Akinek már volt pár komolyabb kapcsolata annak azért vannak személyiségbeli meg kommunikációs képességeket illető igényei és "elvárásai".

Én legalább is biztosan tudom magamról, hogy ma már nem állnék össze egy pasival csak mert izgalmas vagy okos vagy jól néz ki vagy bármi. Sokkal komplexebb tulajdonság együttest keresek.

2019. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csóróságról annyit, hogy van a nevemen lakás, kocsi.

Utolsónak pedig nagyon szépen köszönöm a választ. Tudod elég jó komplex tulajdonságokkal rendelkezem. Bármit megtennék a nőért, romantikus, érzékeny, odafigyelő vagyok.

Több hangszeren játszok, minden témához hozzá tudok szólni érdemben.

2019. máj. 4. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Insta, facebook ego tuningja, és fantáziavilága egyre jobban összekuszálja a nők fejében, a "valóságot".
2019. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanezt érzékeltem. Más a korosztály.

20-22 körül a nőknek elkezdenek szárnyalni az igényeik. Lehetsz te okos, hűséges, jóképű, ha nem elégíted ki az ő igényeit (ami nagyrészt utazgatás meg furikázás, kisrészt legyen saját lakasod 28 éves korodra,haha), akkor bukta van. Ez így megy 30 éves korig.

Aztan 30 körül akinek nem sikerült befogni valami madarat aki gürizik a punciért, azok lesznek az igazán becsülendő nők, mert rájönnek hogy a kapcsolat nem róla szól, hanem két emberről és elkezdik értékelni a személyiséged. Lehet újra éjszakába telefonálni, randin nem kell drága helyre járni, uvyanolyan szeretteteljesek, mint a 17 évesek.


Ez van, a szocmedia meg a reklámok "az élet az elvezetekről szól" elbutítják az embereket.

2019. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

30 alatti nőtől még nem hallottam, hogy "nem a pénz a fontos, mert az néha jön, néha megy. Az embert néha kirúgják, néha előléptetik. A vallalkozas is jön és megy, de a személyiség marad."


Ilyet 20 évestől nem hallasz, pedig ez a valóság.

2019. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!