Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha az ilyen pasik vonzanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha az ilyen pasik vonzanak?

Figyelt kérdés
Ciki,hogyha olyan pasik vonzanak akinek még soha nem volt barátnőjük? Nem tudom miért de szeretem,hogyha én vagyok az első kapcsolata a fiúnak.Valamiért vonzanak a kis esetlen úgy mond tanuló fiúk akiket mindenbe be kell avatni mert eddig még semmilyen élményük nem volt nővel.Nekem már volt kapcsolatom és minden kapcsolatomba eddig mind a kettő srácnak én voltam az első komolyabb kapcsolata.Nagyon ciki,hogyha a sokak áttal úgy hívott "nyomikra" bukom.

2019. máj. 4. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Privát cunami indul: 3, 2, 1... :D
2019. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Most ez ilyen szopatós kérdés, hogy a rád jelentkező szüzeket majd privátba jól meg tudod szívatni? Ráadásul 99% hogy fiú vagy, aki nőnek adja ki magát.
2019. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedési szempontból írtam ki a kérdést hanem mert kíváncsi voltam a véleményetekre. :D
2019. máj. 4. 17:19
 4/24 A kérdező kommentje:
100%-ban nő vagyok és nem is akarok senkit se megszívatni csak pusztán feltettem egy kérdést.
2019. máj. 4. 17:20
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, maximum furcsa, de igazából nincs ezzel gond. Nézd a pozitív oldalát a dolognak.. Hatalmas halmazból tudsz választani.
2019. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Miért gondolod furának?:)
2019. máj. 4. 17:25
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Ne viccelj, ez nem ciki! Sőt jó lenne ha több lenne az ilyen lányból
2019. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
A társadalom megítélése szerint fura, a lányok jelentős többségét zavarná, ha egy srácnak nem lett volna még kapcsolata és itt be is indul a kombinálás meg a találgatás, hogy biztos nem normális, biztos van vele valami, tuti meg fog majd csalni, mert nem élte ki magát és társai... Ilyenek az emberek.
2019. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%

Igazából hazudhatnak is neked ezzel kapcsolatban, te pedig rá sem jönnél. Erre gondoltál már? :)

32/f

2019. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Azért vonzódsz hozzájuk, mert olyanra tudod őket formálni amilyenre csak akarod, és kihasználni a helyzetet. Cikinek nem ciki, csak orvosi eset és soha nem lesz normális párkapcsolatod.
2019. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!